استقلال

به دلیل خطا روی بازیکن استقلال خوزستان؛ جپاروف محروم شد

فوتبال ترایب- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سرور جپاروف، ستاره استقلال تهران، را به دلیل خطای شدید روی بازیکن استقلال خوزستان، تا اطلاع ثانوی محروم کرد.

جپاروف که در هفته های اخیر بهترین بازیکن تیم وینفرد شفر بود، در دیدار مقابل استقلال خوزستان، بعد از اینکه تعادلش را از دست داد، با استوک روی پشت بازیکن حریف رفت، صحنه ای که از چشم داور دور ماند.

اما اکنون کمیته انضباطی رای به محرومیت او داد و این بازیکن باید روز دوشنبه 18 دی برای دفاع از خود در این کمیته حاضر شود.

پیش از اعلام محرومیت جپاروف، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس، به عدم محرومیت او اعتراض کرده بود و این ستاره ازبکستانی محرومیتش را ناشی از سرمربی تیم رقیب می بیند:” شنیدم که سرمربی پرسپولیس به محروم نشدن من اعتراض کرده است و فکر می کنم محرومیت من به خاطر این فشارها بوده است. اصلا انتظار نداشتم کمیته انضباطی به خاطر اظهارات سرمربی پرسپولیس من را محروم کند و امیدوارم این حکم لغو شود چون این محرومیت حق من نیست.

این حکم باور کردنی نیست چون من اصلا ضربه ای نزدم. در آن صحنه بازیکن حریف تعادلش را از دست داد و به زمین افتاد. من نتوانستم خود را کنترل کنم و به او برخورد کردم. نه عمدی در کارم بود و نه برخورد شدیدی داشتم.”

بازی بعدی استقلال در لیگ برتر، روز جمعه 22 دی مقابل سایپا خواهد بود و با توجه به هم امتیاز بودن دو تیم در جدول، از حساسیت زیادی برخوردار است.

آیا حرکت جپاروف در دیدار با استقلال خوزستان، مستحق محرومیت بود؟

Vote to see the results
32% - 130 votes
32% - 141 votes