اروپا

رسمی: احسان حاج صفی به المپیاکوس یونان پیوست

فوتبال ترایب- احسان حاج صفی، ملی پوش ایرانی باشگاه پانیونیوس، بعد از یک نیم فصل درخشان در این تیم، راهی باشگاه المپیاکوس شد.

در تابستان گذشته بود که حاج صفی از سپاهان جدا شد و به باشگاه پانیونیوس پیوست. او در همین مدت کوتاه با بازی های خوبش توانست توجه باشگاه المپیاکوس را جلب کند و مسیری را طی کرد که یک سال قبل کریم انصاری فر طی کرده بود. حاج صفی چهاردهمین بازیکن تاریخ پانیونیوس است که راهی المپیاکوس می شود.

گفته می شود مبلغ این انتقال 600 هزار یورو است و حاج صفی علی رغم رقبای صاحب نامی که برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی دارد، چندان نگران نیمکت نشینی نخواهد بود زیرا براساس بندی که در قرارداد او گنجانده شده، او تا پایان فصل حداقل 12 بازی برای المپیاکوس انجام خواهد داد.

حاج صفی در اولین اظهار نظر خود پس از پیوستن به المپیاکوس گفت:« خیلی خوشحالم که بخشی از خانواده المپیاکوس شده ام. برای بازی در استادیوم کارایکاکیس مقابل دیدگان هواداران تیم هیجان زده هستم. امیدوارم بتوانیم در این فصل چهل و پنجمین عنوان قهرمانی را در لیگ جشن بگیریم.”

چند روز قبل مسعود شجاعی، دیگر ستاره ایرانی پانیونیوس هم از این باشگاه جدا شد و به آ ا ک آتن، دیگر باشگاه بزرگ یونانی پیوست تا حالا هر سه بازیکن ایرانی در باشگاه های بزرگ یونان عضویت داشته باشند.

آیا حاج صفی می تواند در المپیاکوس هم موفق باشد؟

Vote to see the results
31% - 115 votes
31% - 16 votes