پرسپولیس

رسمی: علی کریمی سرمربی سپیدرود رشت شد

فوتبال ترایب- علی کریمی، ستاره سابق تیم ملی ایران، به عنوان سرمربی جدید باشگاه سپیدرود رشت انتخاب شد.

سپیدرود که فصل را با علی نظرمحمدی آغاز کرد، به تازگی امید روانخواه را به عنوان سرمربی انتخاب کرده بود اما با حضور مالکان جدید در این باشگاه، روانخواه تنها بعد از دو هفته جای خود را به علی کریمی داد.

کریمی که مدت کوتاهی دستیار کارلوس کی روش در تیم ملی بود، در ابتدای فصل در دو مقطع به عنوان سرمربی نفت تهران انتخاب شد اما به دلیل شرایط نامشخص این باشگاه، از این تیم جدا شد.

کریمی که در چند هفته اخیر به دلیل مطاب انتقادی اش در مورد مدیران فدراسیون فوتبال حسابی سر و صدا کرده بود، در حالی هدایت سپیدرود را برعهده گرفت که این تیم با 15 امتیاز از 17 بازی، در رتبه سیزدهم جدول لیگ برتر قرار دارد و کار دشواری برای ماندن در لیگ خواهد داشت.

کریمی بعد از امضای قرارداد با سپیدرود، با ابراز خوشحالی از حضور در شهر پدری اش، گفت:” همه باید دست به دست هم بدهیم و اینکه بگوییم فلانی و فلانی می‌آید دردی دوا نمی‌کند. خیلی خوشحالم که می‌توانم به زادگاه پدری‌ام خدمت کنم. 27 سال بود که سپیدرود به یک دسته پایین تر رفته بود اما در عرض 2 سال با حمایت هواداران به لیگ برتر برگشت. کمک شما مردم می‌تواند خیلی کمک کند و باید این جایگاه و رتبه را حفظ کنیم و آن را ارتقا بدهیم.”

  علی رضا امامی فر، محسن سیدی، آرمین بیابانی و بهزاد نوشادی دستیاران علی کریمی در سپیدرود رشت خواهند بود.

آیا علی کریمی می تواند در سپیدرود موفق باشد؟

Vote to see the results
30% - 96 votes
31% - 37 votes