پرسپولیس

برانکو تایید کرد؛ طارمی تمدید نمی کند، می رود

فوتبال ترایب- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس، اعلام کرد که مهدی طارمی قصد تمدید قراردادش را با پرسپولیس ندارد و او هم مانع جدایی این بازیکن نخواهد شد.

در یکی دو فصل اخیر اخبار زیادی در مورد جدایی طارمی از پرسپولیس مطرح شد و حتی او در تابستان 95 راهی ریزه اسپور شد اما خیلی زود از این انتقال پشیمان شد و به جمع قرمزها برگشت؛ هرچند بازگشت پرحاشیه او، در نهایت به محرومیت 4 ماهه او منجرشد.

اکنون قرارداد طارمی با پرسپولیس به اتمام رسیده و آنطور که برانکو اعلام کرد، او قصد دارد سرانجام راهی یک باشگاه خارجی شود.

او گفت: «منکر ارزش و توانایی‌های او نمی‌شوم. گل‌های او برای ما پیروزی و قهرمانی را به ارمغان آورد. باید بدانیم ایشان ملی‌پوش است. او اشتباه کرد، اما همه اشتباه می‌کنند. او با قصد، نیت و عمداً نخواست این‌طور شود. جریمه و محروم شد و عواقبش را دید. آن هم در سالی که سال جام جهانی بود. جریمه‌ و تاوانش را می‌دهد. در همه باشگاه‌ها اشتباه پیش می‌آید. طارمی حرفه‌ای است. قراردادش تمام شده و طبیعی است که نمی‌خواهد بماند. این حق اوست و نباید از او ایراد گرفت.”

این در حالی است که در چند روز گذشته شایعاتی در مورد پیشنهاد الغرافه به طارمی مطرح شده؛ پیشنهادی که برانکو پیش از این با آن موافقت کرده بود و گفته بود که پیوستن به این باشگاه به نفع طارمی نخواهد بود. در تابستان هم اخباری در مورد تمایل باشگاه های یونانی از جمله پانیونیوس برای خرید طارمی مطرح شده بود اما او در نهایت در پرسپولیس ماند.

آیا جدایی طارمی، به پرسپولیس لطمه خواهد زد؟

Vote to see the results
31% - 180 votes
31% - 246 votes