اسپانیا

رئال مادرید 0-3 بارسلونا: فتح برنابئو برای قهرمانی

فوتبال ترایب- بارسلونا در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه 3-0 رئال مادرید را شکست بدهد و فاصله اش با این تیم در صدر جدول را به 14 امتیاز افزایش بدهد.

در این دیدار رئالی ها در نیمه اول نمایش بهتری داشتند اما در نیمه دوم این بارسا بود که بازی را در دست گرفت و در نهایت توانستند به یک پیروزی شیرین برسند.

بازیکنان رئال شروع بهتری داشتند و می توانستند در دقیقه 3 به گل برسند اما رونالدو در آفساید قرار داشت و داور گل او را نپذیرفت.

در ادامه هر دو تیم موقعیت های خطرناکی روی دروازه هم ایجاد کردند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد. جدی ترین موقعیت نیمه اول در آخرین دقایق اتفاق افتاد اما ضربه بنزما به تیر دروازه برخورد کرد.

ولی با شروع نیمه دوم، بارسا بازی را در دست گرفت و خیلی زود به گل رسید. در دقیقه 54 بود که راکیتیچ با یک فرار عالی، سرخی روبرتو را در سمت چپ محوطه جریمه رئال صاحب توپ کرد و او نیز با یک پاس عرضی عالی، سوارز را در موقعیت گلزنی قرار داد. این مهاجم اروگوئه ای هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

برتری بارسا بعد از این گل ادامه داشت و این تیم 10 دقیقه بعد به گل دوم رسید. یک حمله همه جانبه از بازیکنان بارسا در نهایت با خطای هند عمدی کارواخال همراه شد. داور یک کارت قرمز مستقیم به کارواخال نشان داد و یک ضربه پنالتی هم بارسا اعلام کرد. مسی پشت ضربه قرار گرفت و با یک شوت محکم کار را تمام کرد.

در ادامه بازی از سوی هر دو تیم هجومی دنبال شد و هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند تا اینکه بارسا در وقت های اضافه به گل سوم رسید. روی حرکت عالی لیونل مسی بود که توپ در مقابل دروازه به الکس ویدال رسید و او هم با یک ضربه نه چندان محکم، کار را تمام کرد تا بارسا با نتیجه 3-0 به پیروزی برسد.

آیا بارسا شایسته پیروزی در ال کلاسیکو بود؟

Vote to see the results
31% - 44 votes
30% - 17 votes