اسپانیا

اینیستا: رئال می تواند غیرممکن را ممکن کند

فوتبال ترایب- آندریس اینیستا، کاپیتان بارسلونا، معتقد است که رئال مادرید علی رغم شکست 3-0 در ال کلاسیکو، همچنان از شانس قهرمانی در لالیگا برخوردار است.

بارسا امروز موفق شد در سانتیاگو برنابئو با سه گل رئال را شکست بدهد تا اختلاف دو تیم در جدول به 14 امتیاز افزایش پیدا کند. ضمن اینکه اتلتیکو مادرید هم شب گذشته مقابل اسپانیول 1-0 شکست خورد تا فاصله آبی و اناری ها با تیم دوم جدول هم 9 امتیاز شود. با این وجود، اینیستا معتقد است که نمی توان از حالا قهرمانی بارسا را قطعی دانست.

او به خبرنگاران گفت:” فکر نمی کنم فاصله امتیازی نشان دهند فاصله دو تیم از نظر کیفیت باشد. ما به رئال بسیار احترام می گذاریم. ما می دانیم که آنها یکی از بهترین تیم های دنیا هستند؛ بنابراین هیچ وقت آنها را از کورس قهرمانی خارج نمی دانیم.

هنوز بازی های زیادی باقی مانده و رئال همیشه در تاریخش نشان داده که می توان غیرممکن ها را ممکن کند.

می خواهم به همه اعضای تیم بارسا برای این پیروزی بزرگ تبریک بگویم. در نیمه اول، رئال فرصت های بیشتری از ما داشت. آنها فوتبال تهاجمی تری ارائه می دادند و قوی تر از ما بودند. در نیمه دوم، ما شرایط را تغییر دادیم و راحت تر بازی کردیم.

در نیمه اول، آنها مقابل ما یک در برابر یک بازی کردند اما نتوانستند در نیمه دوم، آن سطح از برتری در سبک بازی را حفظ کنند.”

آیا رئال مادرید می تواند فاصله 14 امتیازی با بارسا را جبران کند؟

Vote to see the results
30% - 17 votes
32% - 54 votes