اسپانیا

سوال های ال کلاسیکو: آیا مثلث بی بی سی به پایان راه رسیده؟

فوتبال ترایب- دو روز دیگر رئال مادرید و بارسلونا در دیداری حساس مقابل هم قرار خواهند گرفت؛ دیداری که نتیجه آن تاثیر زیادی روی سرنوشت قهرمانی هم خواهد داشت.

یکی از سوال هایی که پیش از این دیدار ذهن بسیاری را مشغول کرده، این است که آیا مثلث بی بی سی همچنان بهترین گزینه برای خط حمله رئال است و آنها می توانند در ال کلاسیکو، باعث پیروزی کهکشانی ها شوند؟

نگاه اول:

مثلث بی بی سی دوباره اوج خواهد کرد و منتقدان را وادار به سکوت خواهد کرد. وقتی اوضاع برای کریس رونالدو، گرت بیل و کریم بنزما خوب پیش نمی رود، راحت است که آنها را تمام شده تصور کنیم اما با توجه به کیفیت جمعی آنها، این ادعا که آنها را تمام شده بدانیم، احمقانه است. هرچند کریس رونالدو در این فصل لالیگا، از نظر گلزنی به اندازه فصول قبل درخشان نبود، اما عملکرد کلی اش همچنان در سطح بالایی است و در لیگ قهرمانان می درخشد.

کریم بنزما هم همچنان در نمایش تیمی رئال بسیار تاثیرگذار است؛ حتی زمانی که زیاد گل نمی زند اما دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم که او نمی تواند بار دیگر گلزنی اش را از سر بگیرد. بزرگترین علامت سوال احتمالا در مورد گرت بیل وجود  دارد که در یک سال گذشته با مصدومیت های زیادی دست و پنجه نرم کرده است اما در همان مقاطعی که توانسته برای رئال بازی کند، نشان داده که اصلا نمی توان او را تمام شده دانست. 4 گل و 5 پاس گل در 12 بازی، برای بازیکنی که چنین روزهای دشواری را سپری کرده، اصلا رکورد بدی نیست.

نگاه دوم:

جالب توجه است که کریس رونالدو به تازگی اظهار امیدواری کرد که مثلث بی بی سی بتواند به طور منظم برای رئال بازی کند. علی رغم شایعاتی که در مورد اختلاف بین او و گرت بیل وجود دارد، واضح است که حتی بازیکنی خودمحور مانند رونالدو هم می تواند اهمیت کاری که دیگر نفرات هجومی تیمش انجام می دهند را تشخیص بدهد.

اما در حالی که تقریبا اطمینان می توان گفت که رونالدو تا پایان دوران حرفه ای اش در رئال خواهد ماند، این را در مورد بیل یا بنزما نمی توان گفت. شایعاتی که در مورد جدایی بیل از رئال شنیده می شود، هر بار با شایعه پیوستن یک بازیکن بزرگ به رئال قوت می گیرد.

بعد از اینکه رئال در جذب کیلیان امباپه ناکام ماندند و او راهی پاری سن ژرمن شد، مائورو ایکاردی، کاپیتان اینتر، نام جدیدی است که به عنوان گزینه خط حمله رئال مطرح است. بیل مطمئنا دیر یا زود به لیگ برتر بازخواهد گشت و اگر ایکاردی در ژانویه یا پایان فصل به رئال بپیوندد، بنزما به نیمکت ذخیره ها منتقل می شود. به نظر می رسد این آخرین فصل بی بی سی خواهد بود اما آنها می توانند رئال را در ال کلاسیکو و در ادامه فصل به نتایج خوبی برسانند.

آیا مثلث بی بی سی همچنان بهترین گزینه هجومی برای رئال است؟

Vote to see the results
30% - 37 votes
30% - 23 votes