اسپانیا

شکایت اتلتیکو از بارسلونا در مورد انتقال گریزمان

فوتبال ترایب- باشگاه اتلتیکو مادرید از باشگاه بارسلونا به اتهام تماس غیرقانونی با آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی این تیم، شکایت کردند.

بارسا که در تابستان گذشته نیمار را از دست داد، به دنبال یافتن جانشینی مناسب برای اوست و گفته می شود قصد دارند در همین زمستان، گریزمان را به نوکمپ ببرند. به نظر می رسد آنها تماس هایی هم با ستاره فرانسوی اتلتیکو داشتند و همین باعث عصبانیت مدیران باشگاه مادریدی شد؛ به طوری که این موضوع را به فیفا اطلاع دادند.

یک منبع آگاه در باشگاه مادریدی به خبرنگاران گفت:” این شکایت در مورد تماس های پی در پی بارسلونا با این بازیکن و تیمش است. او بازیکنی است که قراردادی طولانی مدت با اتلتیکو دارد و این انتقال صورت نخواهد گرفت. علاوه بر این، باشگاه این را هم در نظر گرفته که این موضوع می تواند روی رقابت بارسا و اتلتیکو هم تاثیر بگذارد.”

در حال حاضر بارسلونا در صدر جدول لالیگا قرار دارد و اتلتیکو با 6 امتیاز در رتبه دوم است. گریزمان هم تا سال 2022 با اتلتیکو قرارداد دارد و اگر بارسلونا در تماس با او، قوانین فیفا را زیر سوال برده باشد، ممکن است بار دیگر از حضور در بازار نقل و انتقالات محروم شود.