اسپانیا

مسی: با پیروزی در ال کلاسیکو، یک کریسمس شاد خواهیم داشت

فوتبال ترایب- لیونل مسی، ستاره بارسلونا، امیدوار است که تیمش با پیروزی مقابل رئال مادرید در ال کلاسیکو، یک کریسمس شیرین را پشت سر بگذارد.

به گزارش “ورزش سه”، بارسا در حالی هفته آینده در سانتیاگو برنابئو میهمان رئال خواهد بود که با یک 11 امتیاز برتری و یک بازی بیشتر، در صدر جدول لالیگا قرار دارد. پیروزی بارسا در این دیدار، می تواند امیدهای این تیم برای قهرمانی را به مراتب افزایش بدهد و مسی امیدوار است این اتفاق رخ بدهد.

او به خبرنگاران گفت:” پیروزی در این دیدار مهم است، به دلیل اهمیتی که این دیدار دارد. این دیدار همیشه ویژه است. رئال در خانه اش بازی می کند و پیروزی در این دیدار، امتیاز مهمی است.

بعد از این دیدار، بازی های زیادی باقی می ماند اما خیلی خوب می شود اگر سال را با پیروزی به پایان برسانیم و یک کریسمس شاد داشته باشیم.”

مسی که امروز جایزه بهترین بازیکن فصل گذشته لالیگا را در مراسم نشریه مارکا دریافت کرد، در مورد رویارویی احتمالی آرژانتین و اسپانیا در جام جهانی 2018 گفت:” نمی دانم دیدار با اسپانیا می تواند فینال رویایی باشد، یا نه. فوق العاده خواهد بود اگر بتوانم بار دیگر در فینال جام جهانی بازی کنم.

اما اول باید به فکر مرحله گروهی باشیم که دشوار است و پس از آن باید ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد.”

به نظر شما چه نتیجه ای در ال کلاسیکو رقم خواهد خورد؟

Vote to see the results
32% - 66 votes
32% - 29 votes
30% - 1 vote