جام جهانی 2018

لیونل مسی: امیدوارم فوتبال بدهی اش را به من بدهد

فوتبال ترایب- لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین، اظهار امیدواری کرد که فوتبال سرانجام “بدهی اش را به او بپردازد” و او با آلبی سلسته، قهرمان جام جهانی 2018 شود.

تیم ملی آرژانتین در هر سه تورنمنت بزرگ اخیر، جام جهانی 2014 و کوپا آمه ریکای 2015 و 2016، به فینال رسید اما با شکست مقابل آلمان و شیلی، از کسب جام بازماند.

این تیم به سختی توانست به جام جهانی 2018 راه پیدا کند؛ رقابت هایی که بسیاری آن را آخرین حضور مسی در جام های جهانی می دانند.

خورخه سامپائولی، سرمربی آرژانتین، به تازگی گفت که فوتبال یک جام جهانی به مسی بدهکار است؛ چیزی که خود مسی هم به آن باور دارد.

او در گفتگو سایت فیفا، در پاسخ به سوالی در مورد اظهارنظر سامپائولی گفت:” بله، صحبت های او را شنیدم و خودش هم به من گفت. امیدوارم فوتبال بالاخره بدهی اش را به من بدهد!”

مسی تایید کرد که فکر کردن به شکست مقابل آلمان در فینال جام جهانی 2014، هنوز او را ناراحت می کند:” فکر کردن به آن برای همیشه ناراحت کننده است. نمی دانم هیچ وقت خوب خواهد شد یا نه. ما تنها باید با آن زندگی کنیم. جام جهانی یک خاطره بسیار خوب و در عین حال تلخ است؛ به خاطر پایان آن. اما فوتبال همیشه همین طور بوده است.”

آیا آرژانتین می تواند قهرمان جام جهانی 2018 شود؟

Vote to see the results
31% - 115 votes
32% - 86 votes