ایران

التیماتوم کارلوس کی روش به فدراسیون فوتبال ایران

فوتبال ترایب- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران، در اظهارنظری عجیب، از مسئولان فدراسیون فوتبال ایران خواست تا شرایط لازم برای آماده سازی مناسب تیمش برای جام جهانی را فراهم یا او را اخراج کنند.

کی روش که از سال 2011 هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفت، توانست برای دومین بار پیاپی این تیم را به جام جهانی برسد. تیم او در مرحله گروهی جام جهانی 2018 باید با مراکش، اسپانیا و پرتغال روبرو شود و او که در چند سال اخیر با مدیران فدراسیون فوتبال ایران اختلافات زیادی داشته، این بار التیماتوم تندتری به آنها داد.

او در ویدئویی که در صفحه فیس بوکش منتشر شد، گفت:” من اینجا هستم تا بگویم ایران به یک آماده سازی بومی ویژه نیاز دارد. من به تهدیدها و آنچه آنها انجام می دهند تا مانع صحبت کردن من شوند، اهمیتی نمی دهم. هواداران ایرانی شایسته یک آماده سازی ویژه برای جام جهانی هستند. ما نیاز داریم یک آماده سازی ویژه داشته باشیم تا برای مان افتخار و غرور به همراه بیاورد.

آنها می توانند من را اخراج کنند؛ اهمیتی نمی دهم اما اکنون زمان آن است که نظرم را بیان کنم زیرا هواداران ایرانی شایستگی اش را دارند و بازیکنان هم شایسته حمایت کامل هستند تا برای رقابت در این مسابقات آماده شوند.”