استقلال

احتمال پیوستن مهدی رحمتی به سپاهان در زمستان

فوتبال ترایب- زلاتکو کرانچار، سرمربی سپاهان، تایید کرد که به دنبال به خدمت گرفتن مهدی رحمتی، دروازه بان باتجربه استقلال، در بازار نقل و انتقالات زمستانی است.

رحمتی که پیش از این در دو مقطع برای سپاهان (84-1383 و 90-1388) بازی کرد، در این فصل جایگاهش در ترکیب اصلی استقلال را از دست داده و نیمکت نشین سید حسین حسینی شده است.

همین مسئله باعث شده تا کرانچار که به دنبال تقویت تیمش در درون دروازه است، بار دیگر به فکر به خدمت گرفتن او بیفتد.

لی الیویرا، دروازه بان برزیلی سپاهان، در این فصل نمایش های پرفراز و نشیبی داشته و همین مسئله باعث شده تا کرانچار از اوقطع امید کرده و به دنبال خرید دروازه بان جدیدی باشد.

سرمربی کروات سپاهان همچنین تایید کرده که در تابستان نیز به دنبال خرید دروازه بان بود اما هیچ یک از سه گزینه مد نظر او، رحمتی، شهاب گردان و رحمان احمدی، به دلیل قراردادی که با باشگاه های شان داشتند، در دسترس نبودند اما اتفاق جالب، نیمکت نشینی هر سه دروازه بان در این فصل است و همین مسئله امیدهای کرانچار برای به خدمت گرفتن آنها را افزایش داده است.

در این بین انتقال رحمتی به سپاهان می تواند اتفاق محتمل تری باشد. مطمئنا او رفتن به سپاهان را به ادامه نیمکت نشینی در استقلال ترجیح می دهد اگر شرایطش در هفته های پیش رو تغییر نکند، باید در انتظار یک انتقال بزرگ در پنجره نقل و انتقالات زمستانی باشیم.