ایتالیا

مونتلا اخراج شد؛ گتوزو سرمربی جدید میلان

فوتبال ترایب- باشگاه میلان به طور رسمی اعلام کرد که وینچنزو مونتلا از هدایت این تیم کنار گذاشته شده و گنارو گتوزو به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی شد.

نتایج ضعیف میلان در این فصل باعث شد تا مونتلا با انتقادهای زیادی روبرو شود و تساوی بدون گل این هفته مقابل تورینو، فشارها روی این مربی را به شدت افزایش داده بود و سرانجام مدیران روسونری امروز حکم اخراج او را امضا کردند.

توئیتر رسمی میلان نوشت:” باشگاه میلان اخراج وینچنزو مونتلا از سمت مربی تیم اول باشگاه را اعلام می کند. مدیریت تیم به گنارو گتوزو که از سمت هدایت تیم جوانان باشگاه به تیم اول منتقل شد، اعتماد دارد و برای او بهترین ها را آرزو می کند.”

گتوزو که در تابستان گذشته به عنوان مربی تیم جوانان میلان انتخاب شد، سابقه هدایت تیم های سیون (سوئیس)، پالرمو و پیزا را دارد. جزئیات قرارداد او با میلان هنوز اعلام نشده است.

مونتلا در تابستان 2016 هدایت میلان را برعهده گرفت و توانست در اولین فصل حضورش در سن سیرو، این تیم را به رقابت های اروپایی برگرداند.

میلان در تابستان خریدهای زیادی انجام داد و 11 بازیکن جدید به خدمت گرفت اما عدم کسب نتایج مناسب و از دست رفتن شانس بازگشت به چمپیونزلیگ باعث شد تا تنها بعد از 13 بازی اخراج شود.