پرسپولیس

به دلیل توهین به طرفداران؛ بیرانوند جریمه نقدی شد

فوتبال ترایب- علیرضا بیرانوند، دروازه بان ملی پوش پرسپولیس، به دلیل اتفاقات دیدار مقابل پدیده از سوی باشگاه پرسپولیس با جریمه نقدی مواجه شد.

بیرانوند پس از دیدار مقابل سایپا در مصاحبه ای اعلام کرد که برای گذراندن خدمت سربازی باید از پرسپولیس جدا شود و بیان این موضوع در شرایطی که قرمزها از دو پنجره نقل و انتقالات محروم هستند، باعث عصبانیت هواداران این تیم شد.

به همین دلیل در دیدار مقابل پدیده، طرفداران پرسپولیس برای نشان دادن ناراحتی شان از بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ، دروازه بان دوم تیم و همین طور احمدرضا عابدزاده را تشویق کردند؛ اقدامی که واکنش بیرانوند را به همراه داشت و او حرکت دست، آنها را دعوت به سکوت کرد.

این ماجرا به تمرین روز بعد پرسپولیس هم کشیده شد و بار دیگر بیرانوند در مقابل انتقادهای هواداران، واکنش نامناسبی نشان داد.

این جنجال به اندازه ای بالا گرفت که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم خواهان برخورد با بیرانوند شد و اعلام کرد در صورتی که باشگاه پرسپولیس در این زمینه تصمیم گیری نکند، خود این کمیته به این ماجرا ورود خواهد کرد.

در نهایت امروز باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که این بازیکن را جریمه نقدی کرده است؛ این در حالی است که این باشگاه در حال حاضر فاقد کمیته انضباطی است و مشخص نیست این تصمیم چطور گرفته شده است.