اروپا

محرومیت یک ماهه مسعود شجاعی از همراهی پانیونیوس

فوتبال ترایب- مسعود شجاعی، ستاره ایرانی باشگاه پانیونیوس، به همراه یکی از هم تیمی هایش، به دلیل مسائل انضباطی، برای یک ماه از همراهی این تیم کنار گذاشته شدند.

شجاعی که پیش از این به دلیل همراهی پانیونیوس در دیدار مقابل حریف اسرائیلی در لیگ اروپا، از تیم ملی کنار گذاشته شد، اکنون در تیم باشگاهی اش هم دچار مشکل شده است.

البته باشگاه پانیونیوس دلیل مشخصی برای محرومیت شجاعی و ونجلیس اکونومو اعلام نکرده و مدیر این باشگاه تنها به توضیحی کلی اکتفا کرد. او گفت:” حتی اگر شما بازیکنان خوب بازی کنید، باید به نظم پایبند باشید چراکه اولویت باشگاه نظم و انضباط است و عملکرد مثبت فنی در اولویت دوم قرار دارد؛ ما به این علت چنین تصمیمی گرفته‌ایم که بازیکنان یادشان باشد باشگاه پانیونیوس بالاتر از همه است.”

اما آنطور که شنیده می شود، دلیل محرومیت شجاعی و اکونومو، به اعتراض آنها به وضعیت مالی این باشگاه و عدم پرداخت دستمزد بازیکنان برمی گردد. در واقع این دو در یکی از جلسات تمرینی پانیونیوس به این موضوع اعتراض کردند و اکنون با محرومیت مواجه شدند.

شجاعی در حالی یک ماه از همراهی تیمش کنار گذاشته شده که در 11 دیدار اخیر لیگ یونان، یکی از بازیکنان ثابت تیمش بود و با زدن سه گل، بهترین گلزن پانیونیوس نیز محسوب می شود.