اسپانیا

رونالدو: هفت فرزند می خواهم و هفت توپ طلا

فوتبال ترایب- کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، تاکید کرد که قصد دارد تا پایان دوران حرفه ای اش به 7 توپ طلا دست پیدا کند و همچنین در زندگی شخصی هم دوست دارد 7 فرزند داشته باشد.

رونالدو که تاکنون 4 بار برنده توپ طلا شده، هفته گذشته به دنیا آمدن چهارمین فرزندش را جشن گرفت. این در حالی است که بسیاری او را شانس اول بردن توپ طلای سال 2017 می دانند.

او در گفتگو با نشریه فرانسوی اکیپ اعلام کرد که رویایش، بردن پنجمین توپ طلاست اما پس از آن به بردن این جایزه حداقل برای دو بار دیگر فکر می کند.

او گفت:” من هفت فرزند می خواهم و همین تعداد توپ طلا. این به معنای این است که من نمی خواهم در نقطه فعلی متوقف شوم. تا زمانی که بازی کنم، تلاش می کنم تا هرچه عنوان می توانم را ببرم. رویای من بردن توپ طلای پنجم است و سال بعد، برای یکی دیگر تلاش می کنم.”

رونالدو که در ابتدای فصل به دلیل توهین به داور دیدار مقابل بارسلونا در سوپرکاپ اسپانیا، برای 5 جلسه محروم شد، در بازگشت نتوانست نمایش های همیشگی را ارائه بدهد و تنها یک بار دروازه حریفان را باز کرد.

او تاکید کرد که انتقاداتی که در این مدت از او شده را می پذیرد اما تلاش می کند تا آرامش اش را حفظ کند:” راضی هستم و احساس خوبی دارم. باید آرامش تان را حفظ کنید و به کار کردن ادامه بدهید زیرا مطمئنا در این شرایط می توانید بهتر کار کنید.

شما به من به چشم یک ماشین گلزنی نگاه می کنید، به عنوان بازیکنی که باید همیشه گل بزند. اما اینطور نباید باشد. کسی اهمیتی نمی دهد که من خوب بازی می کنم یا نه.

در مورد من تنها براساس گلزنی قضاوت می شود که همیشه مهمترین مسئله نیست. من انتقادات را می پذیرم اما با آنها موافق نیستم. به همین دلیل است که چیزهایی که در موردم گفته یا نوشته می شود را نمی خوانم و گوش نمی دهم. اما چاره ای جز پذیرفتن آنها ندارم. من نمی توانم دنیا را کنترل کنم.”