Uncategorized

سرمربی الهلال، جانشین ادگاردو بائوسا در تیم ملی عربستان؟

فوتبال ترایب- رسانه های آرژانتینی ادعا کردند که دو شکست در دیدارهای دوستانه، جایگاه ادگاردو بائوسا را روی نیمکت تیم ملی عربستان به شدت متزلزل کرده و ممکن است او پیش از جام جهانی جای خود را به رامون دیاز، سرمربی موفق الهلال بدهد.

بعد از صعود عربستان به جام جهانی روسیه، برت فن مارویک برای تمدید قرارداد با مسئولان فدراسیون فوتبال عربستان به توافق نرسید و جای خود را به ادگاردو بائوسا داد.

بائوسا که در بهار گذشته به دلیل کسب نتایج ضعیف در مقدماتی جام جهانی از تیم ملی آرژانتین اخراج شده بود، در ماه ژوئن هدایت تیم ملی امارات را برعهده گرفت اما نتوانست این تیم را به پلی آف جام جهانی برساند.

با این وجود، او با رفتن به تیم ملی عربستان، امیدوار بود که حضور در جام جهانی را تجربه کند اما شکست 3-0 مقابل پرتغال و باعث 1-0 به بلغارستان، شرایط را برای او دشوار کرد.

اکنون روزنامه آرژانتین کلارین ادعا کرد که مسئولان فوتبال عربستان از وضعیت این تیم زیر نظر بائوسا راضی نیستند و ممکن است در صورت ادامه این روند، او جای خود را به رامون دیاز، مربی آرژانتینی الهلال بدهد.

دیاز فصل گذشته با الهلال قهرمان لیگ عربستان شد و امسال هم این تیم را به فینال لیگ قهرمانان آسیا رساند؛ جایی که باید برای عنوان قهرمانی با تیم ژاپنی اوراوا ردز روبرو شوند.