اسپانیا

ادعای ال چیرینگیتو؛ رونالدو در تابستان از رئال می‌رود

فوتبال ترایب- رسانه های اسپانیایی ادعا کردند که کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، قصد دارد در تابستان آینده این باشگاه را ترک کند.

برنامه تلویزیونی اسپانیایی ال چیرینگیتو ادعا کرد که این ستاره 32 ساله به تازگی با فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید دیدار داشت و به او اطلاع داد که مایل است در پایان فصل سانتیاگو برنابئو را ترک کند.

این ستاره پرتغالی که تا سال 2021 با رئال مادرید قرارداد دارد، در طول 9 سال حضور در رئال مادرید، رکوردهای زیادی را به نام خود کرد و سه بار هم با این تیم فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد.

اما آنطور که برنامه چیرینگیتو ادعا کرد، رونالدو از دو جنبه از باشگاه رئال ناراضی است و به همین دلیل قصد دارد سانتیاگو برنابئو را ترک کند.

دلیل اول مربوط به شرایط تمدید قرارداد اوست. گفته می شود رونالدو از پیشنهادهایی که برای تمدید قرارداد دریافت کرده، راضی نیست و احساس می کند که رئالی ها آن اندازه که لازم است، برایش ارزش قائل نیستند.

مورد دوم مربوط به تلاش رئالی ها برای خرید کیلیان امباپه و سایر بازیکنان در کلاس جهانی، بدون اطلاع اوست؛ چیزی که رونالدو آن را بی احترامی تعبیر کرده است.

این شایعه در حالی مطرح شده که پیش از این هم بارها اخباری در مورد جدایی رونالدو از رئال منتشر شده بود. همین تابستان قبل بود که گفته می شد رونالدو به دلیل نارضایتی از اتهام فرار مالیاتی که به او در اسپانیا وارد شده، قصد دارد به لیگ برتر و باشگاه منچستریونایتد برگردد؛ اتفاقی که هرگز رخ نداد.