پرسپولیس

واکنش برانکو به شایعه پیوستن اشکان دژاگه به پرسپولیس

فوتبال ترایب- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس، تاکید کرد که حتی اگر این باشگاه از حضور در بازار نقل و انتقالات محروم نبود هم تمایلی برای جذب اشکان دژاگه نداشتند.

پرسپولیس به دلیل محکوم شدن در پرونده بازگشت مهدی طارمی از ریزه اسپور، در حضور در دو پنجره نقل و انتقالات محروم است اما گفته می شود براساس قوانین، می تواند تا پیش از فصل نقل و انتقالات، سه بازیکن آزاد جذب کند.

به همین دلیل شایعاتی در مورد پیوستن اشکان دژاگه، کاپیتان تیم ملی ایران، که در حال حاضر بدون باشگاه است، به پرسپولیس منتشر شد اما بعد از اینکه این بازیکن اعلام کرد که تمایلی برای حضور در لیگ ایران ندارد، اکنون برانکو نیز از عدم تمایلش برای جذب ستاره سابق وولفسبورگ گفت.

سرمربی پرسپولیس در گفتگو با خبرنگاران گفت:” ما اصلا منع گرفتن بازیکن داریم و اصلا به بازیکن جدید فکر نمی کنیم، چون حق گرفتن بازیکن جدید نداریم، چون تیممان عالی است و نتایج خوبی گرفته است. طارمی هم دو ماه دیگر برمی گردد و به اندازه کافی بازیکن خوب داریم. اصلا چرا نمی توانیم بازیکن جدید بگیریم در مورد این موضوع سوال می پرسید. تا یک سال آینده در مورد بازیکن جدید اصلا سوال نپرسید.”