Uncategorized

رونمایی از پیراهن های تیم های جام جهانی 2018

فوتبال ترایب- در فاصله 8 ماه تا آغاز رقابت های جام جهانی 2018 روسیه، کمپانی آدیداس از پیراهن های تعدادی از تیم های حاضر در این رقابت ها رونمایی کرد.

از آدیداس تا آل اشپورت؛ بررسی لباس های ایران در جام های جهانی

تیم های آلمان، روسیه، آرژانتین، بلژیک، کلمبیا و اسپانیا از جمله تیم هایی هستند که در جام جهانی پیش رو پیراهن های تولید شده توسط کمپانی آدیداس را به تن خواهد کرد. طرح بیشتر این پیراهن ها از پیراهن هایی که این تیم ها در دهه های 1980 و 1990 به تن کرده اند، الهام گرفته شده و تلاش کرده به نوعی طرح هایی به روز شده از آنها ارائه بدهد.

آلمان (مدافع عنوان قهرمانی)

جام جهانی 1990 یکی از تورنمنت هایی است که آلمانی ها به دلیل قهرمانی در آن، هرگز این رقابت های را فراموش نمی کنند و اکنون بعد از 27 سال، آدیداس طرح پیراهن هایی که ژرمن ها در آن رقابت ها به تن کرده بودند را برای جام جهانی روسیه انتخاب کردند.

معرفی حریفان ایران در جام جهانی 2018 روسیه؛ اسپانیا

روسیه (میزبان جام جهانی)

میزبانان جام جهانی 2018 هم قرار است در این رقابت ها پیراهن هایی را به تن کنند که یک تورنمنت به یادماندنی را برای آنها تداعی می کند؛ رقابت های المپیک 1988 که در آن تیم شوروی سابق توانست به قهرمانی برسد.

آرژانتین

آرژانتینی ها که به سختی به جام جهانی راه پیدا کردند، در این رقابت ها پیراهن هایی را به تن خواهند کرد که به مناسبت صد و بیست و پنجمین سالگرد تاسیس فدراسیون فوتبال آرژانتین طراحی شده است.

معرفی حریفان ایران در جام جهانی 2018 روسیه؛ مراکش

بلژیک

ادن هازارد، روملو لوکاکو و بقیه ستاره های بلژیک در جام جهانی روسیه پیراهن هایی را به تن خواهند کرد که ستاره هایی مانند ژان سولمانز و انزو شیفو در جام جهانی 1984 به تن کرده بودند.

کلمبیا

پیراهن های کلمبیا هم مانند پیراهن های آلمان، از جام جهانی 1990 الهام گرفته شده است؛ جامی خاطر انگیز برای کلمبیایی ها که با البته با شکست مقابل کامرون در یک هشتم نهایی به پایان رسید.

ژاپن

پیراهن هایی که سامورایی های آبی در جام جهانی به تن می کنند از دست سازهای ژاپنی الهام گرفته شده است؛ از کوک های ساشیکو که به صورت نوارهایی سفید روی پیراهنی به رنگ سرمه ای دیده می شود.

مکزیک

مکزیکی ها در شانزدهمین حضورشان در جام جهانی، پیراهن هایی که شبیه پیراهن های این تیم در دهه 1990 است، بازی خواهند کرد.

اسپانیا

پیراهن لاروخا شبیه به پیراهن هایی است که تیم ملی اسپانیا در جام جهانی 1994 به تن کرده بود؛ پیراهنی قرمز که در سمت راست آن، لوزی های قرمز، زرد و آبی دیده می شود.