ایتالیا

پیام احساسی آندره آ پیرلو برای خداحافظی از فوتبال

فوتبال ترایب- آندره آ پیرلو، ستاره فوتبال ایتالیا، بعد از 22 سال حضور در سطح اول فوتبال دنیا، اعلام بازنشستگی کرد.

این هافبک باتجربه امروز آخرین بازی اش را در مرحله پلی آف رقابت های MLS مقابل کولومبوس کرو برای نیویورک سیتی انجام داد.

نیویورک سیتی که در دیدار رفت 4-1 شکست خورده بود، موفق شد در ورزشگاه یانکیز، 2-0 پیروز شوند اما نتوانست به مرحله بعد صعود کند و به این ترتیب، این دیدار به آخرین بازی دوران حرفه ای پیرلو تبدیل شد.

ستاره سابق میلان و یوونتوس که پیش از این اعلام کرده بود در پایان رقابت های این فصل MLS از فوتبال خداحافظی می کند، با انتشار پیامی در توئیتر، از هوادارانش خداحافظی کرد.

او نوشت:” آخرین بازی در MLS. حالا که دوران حضورم در نیویورک سیتی به پایان رسید، مایلم چند کلمه ای با شما صحبت کنم. مایلم از همه به خاطر مهربانی و حمایت شان از من در این شهر فوق العاده تشکر کنم.

از شما به خاطر حمایت فوق العاده تان متشکرم، از کادر فنی تشکر می کنم و از همه آنهایی که پشت صحنه کار می کنند. از هم تیمی هایم تشکر می کنم.

نه تنها دوران حضور من در نیویورک سیتی به پایان رسید، بلکه سفر من به عنوان یک بازیکن فوتبال هم تمام شد. به همین دلیل مایلم از این فرصت برای تشکر از خانواده ام و از فرزندانم به خاطر حمایت و عشقی که همیشه به من دادند، تشکر کنم. همین طور از همه تیم های که در آنها بازی کردم، از تک تک هم تیمی هایم که افتخار بازی در کنارشان را داشتم، همه آنهایی که این دوران حرفه ای فوق العاده را برای من رقم زدند و آخر از همه از همه هواداران در سراسر که همیشه از من حمایت کردند. شما همیشه در کنار و در قلب من خواهید بود.”