پرسپولیس

خبر بد برای پرسپولیسی ها؛ طاهری استعفا داد

فوتبال ترایب- آنطور که از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد، علی اکبر طاهری، مدیر عامل این باشگاه، استعفایش را اعلام کرده و مسئولیت هایش را به حمیدرضا گرشاسبی، یکی از اعضای هیئت مدیره سپرده است.

طاهری که دو سال قبل به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس انتخاب شد، تنها از چند ماه قبل به طور رسمی عنوان مدیر عاملی این باشگاه را عهده دار شد اما به نظر می رسد مشکلات مالی و حواشی مربوط به سازمان بازرسی در موردعدم به خدمت گیری بازنشسته ها، باعث شده تا او تصمیم به کناری گیری از پستش بگیرد.

طاهری در این مدت تلاش زیادی کرد تا با ایجاد ثبات در پرسپولیس و کم کردن از حواشی، این تیم را به روزهای خوبش برگرداند که نتیجه آن یک قهرمانی و یک عنوان نایب قهرمانی در دو فصل گذشته بود.

اما دنباله دار شدن مشکلات مالی و عدم دسترسی به منابع لازم، یکی از عواملی بود که او را در ادامه مسیرش در باشگاه قرمزپوش پایتخت دلسرد کرد.

او که برای زیارت راهی کربلا شده، پیش از سفر تصمیمش را به اطلاع هیئت مدیره رسانده و علی رغم اصرارهای آنها، از گرشاسبی خواسته تا تعیین مدیرعامل جدید، اداره امور باشگاه را برعهده داشت.

این تصمیم طاهری در شرایطی گرفته شد که پرسپولیسی ها باید تا چند روز دیگر، مدارک لازم برای حضور در لیگ قهرمانان را فراهم کنند و هنوز نگرانی هایی در مورد احتمال حذف از این رقابت ها وجود دارد.

آیا جدایی علی اکبر طاهری می تواند تاثیر منفی در باشگاه پرسپولیس داشته باشد؟

Vote to see the results
32% - 33 votes
31% - 42 votes