اسپانیا

کریس رونالدو: فکر نمی کنم روزی مربی شوم

فوتبال ترایب-  کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، تایید کرد که از دوران نوجوانی می دانست که به بازیکن بزرگی تبدیل خواهد شد اما برنامه ای برای ورود به دنیای مربیگری ندارد.

رونالدو که فوتبال را از باشگاه اسپورتینگ لیسبون آغاز کرد، در سال 2003 به منچستریونایتد رفت و بعد از 6 فصل بازی برای این باشگاه، راهی رئال مادرید شد. او در طول دوران حرفه ای اش 4 بار برنده توپ طلای بهترین بازیکن دنیا شد و در دو سال اخیر هم جایزه بهترین بازیکن سال فیفا را دریافت کرد.

او که به تازگی از سوی فدراسیون جهانی آمار فوتبال به عنوان بهترین مهاجم سال 2017 دنیا انتخاب شد در گفتگو با نایکی گفت:” دلایل موفقیت من؟ استعداد غریزی و سختکوشی. بدون استعداد، باید فوتبال را فراموش کنید. من بازیکن بااستعدادی بودم و با سختکوشی و تمرینات مداوم، به این جایگاه رسیدم. از وقتی در نوجوانی برای اسپورتینگ لیسبون بازی می کردم، می دانستم که روزی بازیکن بزرگی می شوم. رمز ادامه پیدا کردن موفقیت هایم نیز اعتماد به نفس و تمرین، تمرین و تمرین است.

ورود به دنیای مربیگری؟ من در حال زندگی می کنم و در حال حاضر از بازی کردن لذت می برم ولی فعلا فکر می کنم که بعید است وارد دنیای مربیگری شوم.”