ایران

ورک شاپ کارلوس کی روش برای مربیان لیگ برتری

فوتبال ترایب- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران، قصد دارد با برگزاری ورک شاپ برای مربیان لیگ برتری، رابطه نه چندان گرمش را با آنها تقویت کند.

کی روش در حالی هفتمین سال حضورش در فوتبال ایران را سپری می کند که در این مدت هیچ وقت رابطه گرمی با مربیان لیگ برتری نداشته و حتی با تعدادی از آنها وارد درگیری لفظی هم شد. اما به نظر می رسد او قصد دارد پیش از رقابت های جام جهانی 2018، این رابطه را بهبود ببخشد.

به همین دلیل، قصد دارد با برگزاری یک ورک شاپ، ضمن توضیح دادن روند آماده سازی تیم ملی برای مربیان لیگ، آنها را با مرکز تیم های ملی که به تازگی افتتاح شده، آشنا کند.

او در حاشیه تمرین امروز تیم ملی به خبرنگاران گفت:” مشورت با مربیان تیم های لیگ برتری بسیار مهم و حائز اهمیت است. در اردوی بعدی مان در ماه آینده یک ورک شاپ را شروع خواهیم کرد. در کنار اردوی تیم ملی برای بازیکنان، یک ورک شاپ با مربیان لیگ برتری یا لیگ یکی هم خواهیم داشت.

به خاطر آنکه نه تنها همه مربیان باید اطلاع از کاری که انجام می دهیم داشته باشند؛ بلکه به جز آن باید مرکزی که تاسیس کردیم را توضیح دهیم و بگوییم چه کاری انجام می دهیم. امکانات را معرفی می کنیم تا بگوییم آنها چطور کار انجام دهند.”