اسپانیا

همه فرزندان کریس رونالدو؛ از کریستیانو جونیور تا دختر در راه

فوتبال ترایب- کریس رونالدو یکی از معروف ترین و محبوب ترین فوتبالیست های دنیاست اما همچنان رازهای سر به مهر زیادی در مورد زندگی خصوصی اش وجود دارد.

گل های تاریخی رونالدو؛ شعبده بازی از پورتو تا تورین

قابل درک است که ستاره رئال مادرید دوست ندارد اخبار زیادی از خانواده اش به رسانه ها درز پیدا کند اما در چند ماه اخیر و از طریق رسانه های اجتماعی، گوشه هایی از زندگی بیرون زمین رونالدو در اختیار هواداران قرار گرفته است.

او علاوه بر عکس هایی که از زندگی اجتماعی و فعالیت های تبلیغاتی اش در اینستاگرام منتشر می کند، به تازگی عکس های زیادی هم از خانواده در حال بزرگ شدنش منتشر کرده است.

رونالدو چند فرزند دارد؟

رونالدو در حال حاضر سه فرزند، دو پسر و یک دختر دارد و بچه چهارم هم در راه است. بچه چهارم که مادر آن جورجینا رودریگز، دوست دختر فعلی رونالدوست، هم دختر است.

رونالدو در سال 2010 و زمانی که تنها 25 سال داشت، برای اولین بار پدر شد. البته هیچ وقت مشخص نشد که مادر کریستیانو جونیور چه کسی است اما پسر بزرگ رونالدو از آن زمانی یکی از مهمترین شخصیت های زندگی ستاره رئال است و تقریبا در همه مراسم های بزرگ در کنار پدرش حضور دارد.

به نظر می رسد رونالدو به پسر بزرگش افتخار می کند و ویدئوهای زیادی از فوتبال بازی کردن او هم در شبکه های اجتماعی منتشر می کند و این مسئله باعث شده که این گمانه زنی ایجاد شود که کریستیانو جونیور می تواند مسیر پدر را ادامه بدهد. حتی اینکه او روزی برای رئال مادرید یا منچستریونایتد بازی خواهد کرد یا نه، به سوژه بنگاه های شرط بندی تبدیل شد.

دو قلوهای کریس رونالدو

در ژوئن 2017، 7 سال بعد از به دنبال آمدن کریستیانو جونیور بود که خانواده رونالدو با به دنیا آمدن دو فرزند دیگر، بزرگتر شد. بعد از بازگشت از جام کنفدراسیون ها بود که رونالدو از دوقلوهایش رونمایی کرد.

این دوقلو که پسر و دختر هستند، ماتئو و اِوا نام دارند و گفته می شود به کمک رحم اجاره ای متولد شده اند. مانند فرزند اول، رونالدو دوست دارد تصاویر دوقلوهایش را هم به طور مرتب در شبکه های اجتماعی منتشر کند.

بچه چهارم در راه

بعد از تولد دوقلوها در تابستان 2017 بود که شایعاتی در مورد تولد بچه چهارم رونالدو منتشر شد. این شایعه خیلی زود تایید شد و مشخص شد که جورجینا، دوست دختر رونالدو، باردار است.

حتی رونالدو در یک ویدئو، از نام فرزند در راهش که یک دختر است رونمایی کرد؛ آلانا مارتینا، هرچند او این ویدئو را خیلی زود پاک کرد. هنوز مشخص نیست که فرزند چهارم رونالدو دقیقا چه زمانی به دنیا می آید اما با توجه به وضعیت جورجینا، نباید زمان زیادی به فارغ زدن او باقی مانده باشد.