اروپا

دو باشگاه انگلیسی به دنبال به خدمت گرفتن سامان قدوس

فوتبال ترایب- رسانه های انگلیسی ادعا کردند که دو باشگاه کوئینزپارک رنجرز و فولام به دنبال به خدمت گرفتن سامان قدوس، ملی پوش ایرانی باشگاه اوسترشوندز سوئد، است.

قدوس که به تازگی اعلام کرد به جای تیم ملی سوئد، ترجیح می دهد برای تیم ملی ایران بازی کند، نمایش های بسیار خوبی در ترکیب اوسترشوندز داشته و نمایندگان دو باشگاه کیو پی آر و فولام قصد داشتند بازی او در لیگ اروپا مقابل اتلتیک بیلبائو را از نزدیک تماشا کنند تا ارزیابی نهایی در مورد عملکرد او داشته باشند.

قدوس در 8 دیدار اوسترشوندز در رقابت های این فصل لیگ اروپا، تاکنون 4 گل به ثمر رسانده و کمک کرد تا این تیم به مرحله گروهی این رقابت ها صعود کند.

او همچنین در رقابت های لیگ سوئد نیز فوق العاده بود و در 29 دیداری که در همه رقابت های داخلی برای اوسترشوندز بازی کرد، 15 گل و 9 پاس گل داشت.

اکنون باشگاه های زیادی در سراسر اروپا شرایط قدوس را زیر نظر دارند و باشگاه اوسترشوندز در تابستان گذشته نیز پیشنهادهای متعددی را رد کرد تا این بازیکن را حفظ کند.

کیو پی آر که در تابستان هم برای خرید قدوس پیشنهاد داده بود، او را به عنوان گزینه ای طولانی مدت برای خط حمله اش در نظر دارد. اما یان هالووی، سرمربی کوئینزپارک رنجرز، همچنان علاقه مند به جذب قدوس است و امیدوار است تا در ژانویه این بازیکن را به خدمت بگیرد.

در این بین، فولام رقیب کیو پی آر برای به خدمت گرفتن قدوس است. اسلاویشا یوکانوویچ، سرمربی فولام، مصمم است تا بعد از شروع ناامید کننده در رقابت های این فصل چمپیونشیپ، با خرید قدوس، خط حمله تیمش را تقویت کند.