پرسپولیس

بازگشت طارمی به پرسپولیس حکم اختلاس دارد!

فوتبال ترایب-  غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه، اعلام کرد که در صورت اثبات صوری بودن قرارداد مهدی طارمی با پرسپولیس، ممکن است این پرونده جنبه اختلاس پیدا کند.

طارمی تابستان سال قبل با انتقالی پر سر و صدا به ریزه اسپور ترکیه پیوست اما پیش از اینکه حتی یک بازی برای این باشگاه انجام بدهد، به پرسپولیس برگشت. همین مسئله باعث شد تا باشگاه ترکیه ای به فیفا شکایت کرده و زمینه محرومیت 4 ماهه طارمی و محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات را فراهم کنند.

البته پرسپولیسی ها در تلاش هستند تا با ارائه مدارک لازم، این حکم را لغو کنند اما ممکن است در صورت اثبات آن، مشکلات دیگری هم برای این باشگاه ایجاد شود.

امروز محسنی اژه ای در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه  با توجه به صوری بودن قرارداد مهدی طارمی با پرسپولیس، واکنش دستگاه قضا به این موضوع چیست، گفت:” اگر این اتفاق در باشگاه دولتی افتاده باشد و با قرارداد صوری پولی برداشته شده باشد، جنبه اختلاس پیدا خواهد کرد.

در صورت وقوع این اتفاق بدیهی است، دادستان و سازمان بازرسی به‌عنوان مدعی العموم می‌توانند به این پرونده ورود کنند؛ البته بنده فرض را گفتم و از این موضوع اطلاعی ندارم.”