پرسپولیس

پرسپولیس 1-0 استقلال؛ پیروزی قرمزها با گلزنی علیپور

فوتبال ترایب- پرسپولیس در دیداری جذاب و تماشایی موفق شد با گل علی علیپور از روی نقطه پنالتی استقلال را شکست داد و فاتح دربی 85 شد.

در این دیدار که در دقایقی به خشونت هم کشیده شد، شاگردان برانکو ایوانکوویچ در مجموع تمایش بهتری داشتند و توانستند در نهایت به سه امتیاز بازی برسند.

استقلال بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی یک موقعیت خوب داشت که نتوانست از آن استفاده کند. در ادامه پرسپولیسی ها بازی را در دست گرفتند ودر دقیقه 21 توانستند به گل برسند.

روی یک پاس در عمق بود که علی علیپور با حسین حسینی تک به تک شد اما خطای روزبه چشمی او را سرنگون کرد. داور هم بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد. خود علیپور پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت حسینی، توپ را وارد دروازه کرد.

برتری پرسپولیس بعد از این گل هم ادامه داشت و این تیم یکی دو موقعیت خوب دیگر هم در نیمه اول داشت اما نتوانست از آنها استفاده کند و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی متعادل تر شد و استقلالی ها برای زدن گل تساوی پیش کشیدند و پرسپولیسی ها هم موقعیت هایی برای زدن گل های بعدی داشتند اما هیچ یک از این موقعیت ها تبدیل به گل نشد و بازی با پیروزی 1-0 پرسپولیس به پایان رسید.

آیا پرسپولیس شایسته پیروزی در دربی بود؟

Vote to see the results
31% - 84 votes
31% - 51 votes