لیگ ایران

گزارشگر دربی 85 چه کسی خواهد بود؟

فوتبال ترایب- در فاصله کمتر از 24 ساعت به دربی 85، هنوز مشخص نیست که چه کسی این دیدار حساس را گزارش خواهد کرد.

یکی از موضوعاتی که پیش از هر دربی، در مورد آن گمانه زنی می شود، نام گزارشگر بازی است و معمولا این موضوع از یکی دو روز پیش از بازی مشخص می شود اما این بار مسئولان شبکه سه تصمیم گرفتند نام گزارشگر دربی را تا آغاز روز مخفی نگه دارند.

از گزارشگران فعال شبکه سه، عادل فردوسی پور، مزدک میرزایی، جواد خیابانی، محمدرضا احمدی و پیمان یوسفی پیش از این تجربه گزارش دربی را دارند و به احتمال بسیار زیاد، یکی از این 5 نفر دربی 85 را هم گزارش خواهند کرد.

البته نگاهی به کنداکتور شبکه سه و بازی هایی که این گزارشگران در روزهای اخیر پشت میکروفون قرار گرفته اند، نشان می دهد که مزدک میرزایی و پیمان یوسفی از شانس بیشتری برای گزارش دربی برخوردارند.

مگر اینکه مسئولان شبکه سه بخواهند گزارشگر جدیدی برای این دیدار انتخاب کنند که در این صورت علیرضا علیفر ممکن است برای اولین بار دربی را گزارش کند.

او در مصاحبه با ورزش سه در این مورد گفت:” تا این لحظه چیزی به من ابلاغ نشده. معمولا گزارشگر بازی های مهم را زود اعلام نمیکنند تا حدی که خودِ گزارشگر هم اطلاع نداشته باشد که گزارشگر بازی است. فعلا چیزی به من اعلام نشده و نمیدانم چه کسی گزارشگر بازی است. البته زیاد هم مهم نیست من و آقای خیابانی قدیمی ترین گزارشگر صداوسیما هستیم و تلاش میکنم هر بازی که به من محول شود را گزارش کنم.”

کدام یک را برای گزارش دربی 85 ترجیح می دهید؟

Vote to see the results
32% - 94 votes
31% - 7 votes
32% - 11 votes
32% - 3 votes
31% - 5 votes
30% - 6 votes
32% - 4 votes