استقلال

رحمتی یا حسینی؛ دروازه بان استقلال در دربی چه کسی است؟

فوتبال ترایب- دربی 85 می تواند تاثیر زیادی در آینده وینفرد شفر داشته باشد و او باید بهترین ترکیب ممکن را در دیدار فردا مقابل پرسپولیس به میدان بفرستد.

یکی از پست هایی که مشخص نیست مربی آلمانی چه تصمیمی در مورد آن خواهد گرفت، مربوط به دروازه استقلال است. در چند دیدار اخیر آبی ها، مهدی رحمتی نیمکت نشین شده و سید حسین حسینی به میدان رفته است. دروازه بان جوان استقلال نمایش های خوبی در دیدارهای اخیر داشت و حتی در یک دیدار بازوبند کاپیتانی را هم به بازو بست اما صحبت های شفر در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی، این شائبه را ایجاد کرد که ممکن است برای دربی، بار دیگر رحمتی به ترکیب استقلال برگردد.

او امروز به خبرنگاران گفت:” من نمی توانم فقط به بازیکنان باتجربه تکیه کنم. اگر بخواهم لیست یازده و هجده نفره انتخاب کنم، باید به دنبال بازیکنان با تجربه بروم. تجربه در زمین بسیار مهم است. وقتی بیش از حد هیجانی باشید، ممکن است خطا کنید و کارت بگیرید. بازیکنان با تجربه به جوان ترها برای آرامش بیشتر کمک می کنند. شاید بازیکنی بعد از یک اشتباه نگران باشد و با تجربه ها به او می گویند که ایرادی ندارد و باید ادامه بدهد.”

حال باید دید شفر برای دربی چه تصمیمی خواهد گرفت؛ آن هم برای پستی که کوچکترین لغزش در آن، می تواند روی آینده او تاثیر زیادی بگذارد.

کدام گزینه بهتری برای دروازه استقلال در دربی 85 است؟

Vote to see the results
30% - 61 votes
30% - 46 votes