پرسپولیس

برانکو: پرسپولیس در دربی فقط برد می خواهد

فوتبال ترایب- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس، تایید کرد که برای دیدار مقابل استقلال هیجان دارد و تاکید کرد در این دیدار تنها به دنبال پیروزی هستند.

پرسپولیس که به تازگی از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا بازمانده، در شرایطی به مصاف استقلال خواهد رفت که مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده و احمد نوراللهی را در اختیار ندارد. با این وجود، برانکو تاکید کرد که سایر بازیکنانش آماده هستند و برای پیروزی در دربی به میدان خواهند رفت.

بابت درگذشت ابراهیم آشتیانی عرض تسلیت دارم. برای ما نبودن ایشان در آستانه دربی یک فقدان بزرگ است اما خوب به هر حال همه برای بازی فردا هیجان داریم و بی صبرانه منتظر شروع بازی هستیم. طبیعی است که این دیدار بزرگترین دربی در آسیا است و همه از این بابت خوشحال هستیم.

می دانیم که این بازی چقدر برای هواداران بزرگ و پرمعنا است. این دیدار خیلی وقت ها از قهرمانی هم مهم تر است. استقلال نیز همین نظر را دارد. بارها عرض کردم که دربی یک بازی خاص است و از قبل برنده ای برای این دیدار وجود ندارد. این دیدار ارتباطی با رده جدول تیم ها هم ندارد و آن چیزی که بازیکنان در زمین پیاده می کنند در کنار بازی و روح تیمی مهم است. خوشحال هستم که بازیکنان ما لحظه ای به دنبال کم کاری نیستند و به دنبال شاد کردن هواداران هستند.

افتخار می کنم به عنوان یک مربی در این دیدار حضور دارم و خوب طبیعی است که به جز یازده بازیکن اصلی، دیگر بازیکنان تا حدی برای نبودن در این بازی بزرگ ناراحت می شوند. فردا مصدومیت، سردرد و پا درد معنا ندارد و همه با تمام وجود برای بازی آماده می شوند. در مورد کادر بازیکنان باید بگویم که همه سالم هستند. مشکلاتی داریم که البته مهم نیست. مهدی طارمی به دلیل محرومیت و فرشاد احمد زاده به دلیل مصدومیت و نوراللهی که هنوز به این بازی نرسیدند و دیگر بازیکنان برای رقابت آماده هستند.

 همه بازیکنان سالم هستند و ما به چیزی جز برد فکر نمی کنیم. برد، برد و فقط برد. می دانیم که برد برابر هر تیمی سخت است. در این بازی انگیزه های زیادی وجود دارد و فردا باید قلب ها داغ و ذهن و مغز خنک باشد. نتیجه و تعداد گل خیلی مهم نیست و تنها به دنبال برد هستیم و حتی نیم به صفر هم خوب است.”