ایران

نوجوانان اسپانیا 3-1 نوجوانان ایران؛ پایان حماسه

فوتبال ترایب- تیم ملی نوجوانان ایران با شکست 3-1 مقابل اسپانیا، از رسیدن به نیمه نهایی رقابت های جام جهانی زیر 17 ساله ها بازماندند.

شاگردان عباس چمنیان که تا این مرحله از رقابت های نمایش های بسیار خوبی داشتند، مقابل تیم قدرتمند اسپانیا نتوانستند به نتیجه ای بهتر از شکست 3-1 برسند و از دور رقابت ها کنار رفتند.

تیم اسپانیا بازی را بهتر آغاز کرد و تنها 11 دقیقه از بازی سپری شده بود که آبل روئیز حساب کار را 1-0 کرد. روی یک ارسال بلند روی دروازه ایران بود که توپ در یک رفت و برگشت به آبل روئیز رسید و او هم در دو ضرب، دروازه ایران را باز کرد.

تلاش دو تیم برای رسیدن به گل های بعدی در نیمه اول ثمری نداشت و اسپانیا با برتری 1-0 به رختکن رفت.

در نیمه دوم باز هم این تیم اسپانیا بود که نمایش بهتری داشت و در دقیقه 60 به گل دوم رسید. سرخیو گومز که پشت محوطه جریمه ایران صاحب توپ شده بود، با یک شوت تماشایی، توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد.

بازیکنان ایران که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و این فرصتی برای اسپانیا فراهم کرد تا در ضدحمله به گل سوم برسند. روی یک فرار از سمت راست و ارسال به دهانه دروازه ایران بود که فران تورس با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

در مقابل بازیکنان ایران در دقیقه 70 توانستند یکی از گل های خورده را جبران کنند. روی یک ارسال به محوطه جریمه اسپانیا، توپ در مقابل دروازه به سعید کریمی رسید و او هم با یک شوت غیرقابل مهار بار دیگر اختلاف را به دو گل کاهش داد.

حملات ایران بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد اما این بازیکنان اسپانیا بودند که می توانستند دو بار دیگر به گل برسند اما ضربات کم دقت آبل روئیز باعث شد تا گل دیگری به ثمر نرسد و بازی با همان نتیجه 3-1 به سود اسپانیا به پایان رسید.

آیا از عملکرد تیم ملی نوجوانان در جام جهانی زیر 17 ساله ها راضی هستید؟

Vote to see the results
30% - 98 votes
32% - 11 votes