استقلال

استقلال 2-1 نساجی؛ صعود دشوار آبی ها در جام حذفی

فوتبال ترایب- استقلال در دیداری از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مقابل نساجی به پیروزی 2-1 رسید و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

شاگردان وینفرد شفر در این دیدار ابتدا با دو گل از حریف پیش افتادند اما گلی که نساجی در دقیقه 71 زد، دقایق پایانی را بسیار جذاب کرد اما در نهایت بازی با همان نتیجه 2-1 به سود استقلال به پایان رسید تا آبی ها راهی مرحله بعد جام حذفی شوند.

استقلالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی چند موقعیت خوب گلزنی داشتند اما ضربات فرشید اسماعیلی و علی قربانی درون چهارچوب قرار نگرفت.

 تا اینکه سرانجام در دقیقه 28، اشتباه مدافع نساجی و پاس رو به عقب اشتباه او، باعث شد تا فرشید اسماعیلی در موقعیت خوب صاحب توپ شود و بعد از پشت سر گذاشتن مجتبی روشنگر، دروازه خالی را به راحتی باز کند.

بعد از این گل بازی متعادل تر شد اما باز هم این استقلالی ها بودند که موقعیت های بهتری داشتند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم هم با حملات استقلال آغاز شد و سرانجام در دقیقه 59، این تیم به گل دوم رسید. نفوذ زکی پور از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه، با ضربه دیدنی علی قربانی، به گل دوم استقلال تبدیل شد.

بازیکنان نساجی که چیزی برای از دست دادن نداشتند، بعد از این گل جلو کشیدند و سرانجام در دقیقه 71 یکی از گل های خورده را جبران کردند. روی یک پاس در عمق بود که محمد اوسانی با حسینی تک به تک شد و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه استقلال فرستاد.

تیم میهمان که به جبران نتیجه امیدوار شده بود، در دقایق پایانی حملات بیشتری روی دروازه استقلال ترتیب داد اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و بازی با پیروزی 2-1 شاگردان وینفرد شفر به پایان رسید.

آیا استقلال شایسته پیروزی مقابل نساجی بود؟

Vote to see the results
30% - 66 votes
31% - 24 votes