ایران

دیدارهای دوستانه تیم ملی مقابل صربستان و ونزوئلا

فوتبال ترایب- تیم ملی ایران که در مسیر آماده سازی برای حضور در جام جهانی 2018 روسیه، ماه آینده به مصاف تیم های صربستان و ونزوئلا خواهد رفت.

شاگردان کارلوس کی روش که برای حضور در جام جهانی روسیه آماده می شوند، به تازگی در اولین دیدارهای تدارکاتی شان به مصاف توگو و روسیه رفتند و توانستند به یک پیروزی (2-0) و یک تساوی (1-1) برسند.

امروز مشخص شد که فدراسیون فوتبال دو دیدار دیگر هم برای فیفا دی های بعدی برای تیم ملی تدارک دیده و و این تیم ماه آینده مقابل صربستان و ونزوئلا قرار خواهد گرفت.

صربستان که در مرحله مقدماتی جام جهانی در گروه D اروپا قرار داشت، توانست بالاتر از تیم های جمهوری ایرلند و ولز، به عنوان تیم اول، به طور مستقیم جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. این تیم همچنین در رنکینگ فیفا در رتبه سی و هشتم قرار دارد. این تیم ستاره هایی مانند برانیسلاو ایوانوویچ، نمانیا ماتیچ، الکساندر کولاروف، آدم لیائیچ و الکساندر میترویچ را در اختیار دارد.

حریف بعدی ایران که احتمالا در تهران مقابل تیم ملی ما قرار خواهد گرفت، تیم ملی ونزوئلاست. این تیم با 12 امتیاز در رتبه آخر جدول مقدماتی جام جهانی در منطقه آمریکای جنوبی قرار گرفت و از رسیدن به این رقابت های بازماند اما نتایج 4 دیدار آخر این تیم، نشان می دهد که ونزوئلا هم حریف دست و پا بسته ای نخواهد بود. آنها در 4 دیدار آخرشان مقابل کلمبیا، آرژانتین، اروگوئه و پاراگوئه به ترتیب به نتایج 0-0، 1-1، 0-0 و 1-0 (سه تساوی و یک پیروزی) دست پیدا کردند.

آیا صربستان و ونزوئلا، حریفان تدارکاتی مناسبی برای تیم ملی هستند؟

Vote to see the results
31% - 148 votes
32% - 15 votes
31% - 176 votes
32% - 54 votes