پرسپولیس

پرسپولیس 2-2 الهلال؛ خداحافظی با رویای فینال

فوتبال ترایب- پرسپولیس در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال عربستان به تساوی 2-2 رضایت داد و از رسیدن به فینال بازماند.

شاگردان برانکوویچ ایوانکوویچ که در دیدار رفت با 4 گل شکست خورده بودند، در دیدار امشب نمایش بهتری نسبت به دیدار قبل داشتند اما در نهایت نتوانستند به نتیجه ای بهتر از تساوی دست پیدا کنند.

پرسپولیسی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه 17 بود که روی ارسال وحید امیری، گادوین منشا دروازه الهلال را باز کرد.

بعد از این گل بازی متعادل تر شد و در دقیقه 30 بود که داور به اشتباه برخورد محمد انصاری با بازیکن الهلال که پشت محوطه جریمه رخ داد را پنالتی اعلام کرد. عمر خریبین پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه چیپ، کار را تمام کرد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

نیمه دوم را الهلال بهتر آغاز کرد اما بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی، پرسپولیسی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند تا اینکه در دقیقه 61 به گل دوم رسیدند.

باز هم گادوین منشا بود که در محوطه جریمه و بین مدافعان حریف صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دیدنی، توپ را به گوشه دروازه عبدالله معیوف فرستاد.

حملات پرسپولیسی ها بعد از این گل ادامه داشت اما این الهلال بود که در دقیقه 76، بار دیگر کار را به تساوی کشید. روی یک ضدحمله بود که اشتباه شجاع خلیل زاده، باعث شد تا توپ در سمت چپ محوطه جریمه پرسپولیس به بازیکن الهلال برسد و ارسال او به دهانه دروازه را خریبین تبدیل به گل دوم تیمش کرد.

فشار پرسپولیسی ها برای زدن گل برتری در دقایق پایانی ثمری نداشت و بازی در نهایت با تساوی 2-2 به پایان رسید تا الهلال به عنوان اولین تیم راهی دیدار نهایی شود.