استقلال

به دستور شفر؛ قائدی از ترکیب استقلال کنار گذاشته شد

فوتبال ترایب- یک روز بعد از نیمکت نشینی کامل در دیدار مقابل فولاد خوزستان، مهدی قائدی به دلیل اعتراض به نیمکت نشینی اش از تیم بزرگسالان استقلال کنار گذاشته شد.

قائدی که در دوران حضور علیرضا منصوریان در استقلال، تعویض طلایی این تیم بود و با تشویق مداوم تماشاگران، معمولا در 20 دقیقه پایانی به میدان می رفت، در دیدار روز گذشته مقابل فولاد، علی رغم ناکامی آبی ها در ایجاد موقعیت روی دروازه حریف، به زمین نرفت؛ اتفاقی که ناراحتی شدید این ستاره جوان را به همراه داشت.

گفته می شود او بعد از رفتن به رختکن پیراهنش را به زمین کوبید و در اتوبوس تیم هم دست وینفرد شفر را که می خواست با او دست بدهد، پس زد تا باعث عصبانیت این مربی آلمانی شود.

به همین دلیل، شفر امروز اجازه تمرین به قائدی نداد و اعلام کرد که او باید از این به بعد با تیم امیدهای استقلال تمرین کند.

همه اینها در حالی است که هفته گذشته ودر اولین روزهای حضور شفر در تمرین استقلال، او رابطه بسیار خوبی با قائدی داشت اما به نظر می رسد او قصد دارد با برخورد با اولین مورد بی انضباطی در تیمش، جلوی تکرار اتفاقات مشابه را بگیرد و مانع خارج شدن کنترل تیم از دستش شود.