ایران

پیروزی پرگل تیم ملی نوجوانان ایران مقابل آلمان در جام جهانی

فوتبال ترایب- تیم ملی نوجوانان ایران در دومین دیدارش در رقابت های جام جهانی زیر 17 ساله ها در هند، موفق شد تیم آلمان را با نتیجه 4-0 شکست بدهد.

شاگردان عباس چمنیان که این رقابت ها را با پیروزی 3-1 مقابل گینه آغاز کردند، در دیدار امروز نمایش درخشانی داشتند و در نهایت توانستند به یک پیروزی تاریخی برسند.

ایران در این دیدار بازی هجومی آغاز کرد و تنها 6 دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی یک ارسال از سمت چپ، توپ در یک رفت و برگشت به یونس دلفی رسید و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را از بین پاهای دروازه حریف وارد دروازه کرد.

این نتیجه تا دقیقه 42 پا برجا بود تا اینکه روی یک ضربه آزاد، ایران به گل دوم رسید. روی ارسال الله یار صیاد منش بود که دلفی با یک ضربه دقیق، توانست خود و تیمش را دو گله کند.

نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید اما در ابتدای نیمه دوم ایران خیلی زود به گل سوم رسید. این بار دلفی در نقش گلساز ظاهر شد و روی ارسال او، صیاد منش با یک ضربه سر تماشایی، حساب کار را 3-0 کرد.

در حالی که آلمانی ها سخت به دنبال جبران گل های خورده بودند، ایران در دقیقه 74 به گل چهارم رسید. روی یک ضد حمله بود که با یک پاس در عمق، نامداری با دروازه بان آلمان تک به تک شد و با خونسردی، کار را تمام کرد. در دقایق پایانی تغییری در نتیجه ایجاد نشد و بازی با حساب 4-0 به سود ایران به پایان رسید.