لیگ ایران

استعفای غیرمنتظره محمد تقوی از پدیده؛ پیشنهاد استقلال در میان است؟

فوتبال ترایب- محمد تقوی، مدیرفنی باشگاه پدیده، در اقدامی غیرمنتظره، با انتشار پیامی، از پستش  در این باشگاه استعفا داد.

تقوی که در دوران بازی برای استقلال و تیم ملی ایران بازی کرده بود، بعد از مدت ها سکونت در کشور انگلیس، در ابتدای این فصل به این ایران برگشت تا با تیم پدیده مشهد فعالیت کند.

بسیاری او را یکی از دلایل نتایج خوب پدیده در رقابت های این فصل و قرار گرفتن این تیم در رتبه دوم جدول می دانستند اما او امروز با انتشار پیامی، از حضورش در این باشگاه استعفا کرد. او دلیل استعفایش را “عدم پایبندی به قول و قرارها” اعلام کرد. در متن استعفای او آمده است:

بسمه تعالی

اینجانب  محمد تقوی  عضو کادر فنی باشگاه پدیده علی رغم  رابطه  بسیار خوب با باشگاه پدیده  به عنوان اولین باشگاه ایرانی که اینجانب درساحت مربی  افتخارهمکاری با آن را داشتم تا خاطره ای رنگین را برای بنده رقم زدند به واسطه عدم پایبندی به قول ها و قرارهای فی مابین  فارغ از هرگونه رابطه قراردادی و حرفه ای توسط دوست ارجمندم آقای رضا مهاجری که اینجانب صرفاً به واسطه دعوت و خواست ایشان بعد از سال های متمادی به میهن عزیزم بازگشتم مراتب استعفاء و انقطاع همکاری خود را با باشگاه پدیده اعلام می دارد.

ضمن تشکر و قدردانی از محبت ها و حمایت های بی دریغ گروه مدیریت باشگاه به ویژه مدیر عامل محترم آقای دکتر کریمویی امید است روند توفیقات آن باشگاه محترم در سایه سار الطاف امام هشتم مستمر و دائمی باشد. جا دارد در این میان از مردم خونگرم و فوتبالدوست مشهد به ویژه طرفداران پدیده نیز کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم که در مدت حضورم در مشهد هیچ گاه من را تنها نگذاشتند.

ارادتمند شما محمد تقوی

17 مهرماه 1396

این در حالی است که به تازگی شایعاتی در مورد حضور تقوی روی نیمکت استقلال به عنوان دستیار وینفرد شفر هم منتشر شده و همزمانی این اتفاق، احتمالا به این شایعه دامن خواهد زد.