پرسپولیس

طاهری: امیدواریم محرومیت طارمی تعلیق شود

فوتبال ترایب- علی اکبر طاهری، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، تاکید کرد که این باشگاه به دنبال تعلیق حکم محرومیت مهدی طارمی و همین طور محرومیت این باشگاه از حضور در دو پنجره نقل و انتقالات است.

انتقال پرحاشیه طارمی به ریزه اسپور و بازگشت او به پرسپولیس در تابستان 95، در نهایت با شکایت باشگاه ترکیه ای به اعلام محرومیت 4 ماهه این بازیکن توسط فیفا و جریمه 790 هزار یورویی منجر شد. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس هم با اتهام تشویق این بازیکن به زیر پا گذاشتن قراردادش با ریزه اسپور، از حضور در دو پنجره نقل و انتقالات محروم شد.

اما طاهری در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد که در حال تهیه دفاعیه برای اعتراض به این حکم و تعلیق آن هستند تا بتوانند از طارمی برای دیدار برگشت مقابل الهلال عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا استفاده کنند.

او گفت:”  باید در این موضوع رعایت طبقه بندی مطالب را داشته باشیم زیرا وکلا این مطالب را بررسی و مدیریت می کنند و پرونده را جلو می برند. دو مطلب در اینجا مطرح است؛ باشگاه و بازیکن. هر کدام نیز دو نوع رفتاری اعتراض و تعلیق به حکم داریم. ما وکیل خودمان را انتخاب کردیم که روی پرونده کار می کند.

مدارک در حال ترجمه شدن است و به فیفا منتقل می شود. یک بخشی از کار تعلیق شدن حکم است و دیگری اعتراض حکم. اینکه ما بازیکن را برای حضور در ایران فریب دادیم، درست نیست و خود شما خبرنگاران در ماجرای کل این قضایا بودید اما اینکه آنها چگونه این نظر را آنجا جا انداختند، نا مشخص است و می خواهیم در دادگاه تجدید نظر به آن اعتراض کنیم. نکته امید بخش ما، گرفتن تعلیق حکم است. هم برای بازیکن و هم برای باشگاه زیرا با تعلیق حکم، طارمی می تواند در دیدار با الهلال حاضر شود و وضعیت پنجره های تعلیق شده ما مشخص شود.

جریمه بر اساس حکم بر عهده بازیکن است و اگر باشگاه پرداخت کند، طلب ما از بازیکن می شود. تمام سعی و تلاش ما این است که همه هواداران خوشحال شوند. خیلی از صحنه ها کمک همه بوده و هیچکس نمی تواند بگوید تنها یک عامل نقش داشته است. ما دو سال پیش نایب قهرمان و فصل گذشته قهرمان لیگ شدیم و امسال نیز از ما این انتظار می رود که قهرمان شویم. اتفاقات نیز برای فوتبال است و گاهی بازیکنی آسیب می بیند و برخی دو کارته می شوند. هواداران باید همچنان که پشتیبانی کردند، پشتیبان تیم خود باشند.”