استقلال

وینفرد شفر: امیدوارم بهترین روزها را برای استقلال رقم بزنیم

فوتبال ترایب- وینفرد شفر، سرمربی جدید استقلال، اظهار امیدواری کرد که با حمایت همه اعضای این باشگاه، روزهای بهتری را برای آبی ها رقم بزند.

این مربی آلمانی که به تازگی هدایت استقلال را برعهده گرفته، امروز با اعضای کمیته فنی باشگاه ملاقات کرد تا دستیاران ایرانی اش به طور رسمی به او معرفی شوند.

شفر بعد از این جلسه، در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، از اعضای کمیته فنی تعریف و ابراز امیدواری کرد که به کمک آنها بتواند آبی ها را از شرایط دشوار کنونی خارج کند.

او گفت:” ملاقات بسیار خوبی میان من و اعضای کمیته فنی انجام شد. خیلی خوشحال شدم که این نفرات را از نزدیک دیدم و با آنها صحبت کردم. درباره پیشینه برخی از آنها مواردی را شنیده بودم و می دانم که بازیکنان بسیار بزرگ و تاریخ سازی در استقلال و فوتبال ایران بودند. آقای قراب را پیش از این ملاقات کرده بودم و امروز با چهره فراموش نشدنی و اسطوره ای استقلال یعنی آقای جباری روبه رو شدم، همینطور آقایان کارگر جم و نوری را نیز ملاقات کردم. جلسه بسیار خوبی در حضور مدیرعامل و معاون باشگاه داشتیم.

خیلی خوشحالم از اینکه می بینم همه اعضای باشگاه و به خصوص کمیته فنی برای موفقیت استقلال یکدل و متحد هستند. این اتفاق بسیار خوبی است که باعث دلگرمی من است. امیدوارم بتوانیم با حمایت هواداران و تلاش ها و کوشش های بازیکنان، کادرفنی و همه اعضای باشگاه بهترین روزها را برای استقلال رقم بزنیم.”