استقلال

فرهاد مجیدی، دستیار وینفرد شفر می شود؟

فوتبال ترایب- یک روز بعد از  معرفی وینفرد شفر به عنوان سرمربی جدید استقلال، شایعاتی در مورد حضور فرهاد مجیدی در این تیم به عنوان کمکِ مربی آلمانی به گوش می رسد.

از زمان مطرح شده نام شفر به عنوان گزینه هدایت استقلال، نام فرهاد مجیدی هم در کنار آن شنیده شد. مجیدی در العین زیر نظر شفر بازی کرده بود و گفته می شد رابطه خوب با اسطوره آبی ها باعث شد تا این مربی آلمانی در بین گزینه های هدایت استقلال قرار بگیرد.

با انتخاب شفر، شایعات به سمت حضور مجیدی روی نیمکت استقلال رفت و شکل جدی به خود گرفت و حتی شفر هم آن را تایید کرد.

او در کنفرانس مطبوعاتی اش گفت:” می دانم مجیدی برای همکاری تمایل دارد اما این مسائل با هماهنگی باشگاه انجام می شود. شما خبرنگاران به دنبال اطلاعات دست اول هستید اما سیستم ما این است که تمام مسائل درون باشگاه انجام می شود؛ سپس سخنگوی باشگاه آن ها را اعلام می کند.”

این در حالی است که مجیدی به تازگی در تمرینات تیم های پایه اسپانیول حضور پیدا کرده تا تجربه بیشتری در مربیگری پیدا کند.

در این بین، سیروس دین محمدی، یکی از اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال، تاکید کرد که این کمیته در جریان انتخاب مجیدی به عنوان دستیار شفر نیست.

او گفت:”  کمیته فنی در جریان این موضوع نیست و اصلا جلسه ای در این باره تشکیل نشده است.”

به هر حال، حضور مجیدی که محبوبیت زیادی در بین هواداران استقلال دارد، می تواند شرایط را برای جا افتادن زودتر شفر در باشگاه جدیدش فراهم کند اما مشخص نیست که اسطوره آبی ها تمایل داشته باشد در شرایط نه چندان نامساعد این باشگاه، بخواهد از محبوبیتش هزینه کند.