انگلیس

محرومیت دو ساله وین رونی به دلیل رانندگی در حالت مستی

فوتبال ترایب- پس از اینکه وین رونی چند هفته قبل به دلیل رانندگی در حالت نامتعادل دستگیر و با وثیقه آزاد شد، امروز دادگاه وی برگزار شد. به گزارش بی بی سی، رونی در دادگاه، اتهام وارده را پذیرفته و گناهکار شناخته شده است.

وکیل رونی همچنین می گوید موکلش با نوشتن نامه ای به قاضی، از اینکه خودش، خانواده اش و هوادارانش را سر شکسته کرده، ابراز ناامیدی کرده است.

هنوز مشخص نیست که حکم نهایی چه خواهد بود اما می تواند چیزی بین 6 ماه زندان، جریمه یا محرومیت از رانندگی حداقل برای یک سال باشد. رونی همچنین به دلیل سابقه کیفری، حالا نمی تواند به راحتی به کشورهایی مثل آمریکا سفر کند.

وین رونی چند هفته قبل در حالی که در حال راندن خودروی زنی ناشناس بود، توسط پلیس کنار زده شد و آزمایش بعدی نشان داد که بیش از حد مجاز، الکل مصرف کرده است.

زنی که در خودرو حضور داشت، به دیلی میل گفته است که با رونی به سمت خانه اش در حال حرکت بوده اند. این اتفاق در حالی رخ داده که کالین، همسر رونی، ماه گذشته گفت که برای بار چهارم باردار است. کالین امروز در دادگاه رونی حاضر نشده اما حلقه همچنان در دست اسطوره باشگاه منچستریونایتد دیده می شود.