اروپا

قدوس: بازی در جام جهانی رویای بزرگی است

فوتبال ترایب- سامان قدوس، لژیونر گلزن این روزهای ایران در فوتبال سوئد از شرایط خود و بازی‌های موثرش در لیگ اروپا و لیگ سوئد سخن گفت‌. او می‌گوید که بازی در جام جهانی برایش رویایی بزرگ است.

به‌ گزارش ‌اسکواکا، سامان قدوس در بازی اول تیمش در لیگ اروپا توانست دروازه‌ تیم اوکراینی زوریا را باز کند. او این هفته نیز در بازی با سیریوس توانست دو گل از پنج گل تیمش را به ثمر برساند تا نشان دهد در شرایط خیلی خوبی به سر می‌برد.

سامان قدوس درباره حضور در تیم ملی ایران و بازی دوستانه با روسیه که چندی دیگر در کازان برگزار می‌شود گفت: ” در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران همه چیز به خوبی و در سطح حرفه‌یی بود. حضور خوبی در تیم‌ ‌ملی ایران داشتم و با بازیکنان آشنا شدم. مهارت بعضی از بازیکنان بسیار بالا بود. برخوردی که با من در اردوی تیم‌ ‌ملی شد خیلی صمیمی و گرم بود. اشکان دژاگه خیلی از من مراقبت کرد و مثل یک دوست کنار من بود. در مجموع حضور خوبی در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران داشتم. چندی دیگر هم برای بازی دوستانه با روسیه به کشور میزبان جام جهانی روسیه خواهیم رفت که تجربه خوبی برای ما خواهد بود.”

اوسترشوند باید این هفته برابر تیم معروف مالمو بازی کند یعنی جایی که قدوس به دنیا آمده است و به همین خاطر نگاه‌های زیادی به او خواهد بود تا در این دیدار خودی نشان دهد.

قدوس در پایان درباره زمان باقی مانده تا جام جهانی، گفت‌: ” می دانم که فقط با سخت کوشی می‌توانم خودم را به ترکیب تیم‌ ‌ملی برسانم و فرصت بازی در جام جهانی را به دست بیاورم. بازی در جام جهانی یک رویای بزرگی است که در آن می‌توانید با بهترین تیم های جهان بازی کنید و من خیلی دوست دارم از این فرصت استفاده کنم و همراه تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حاضر باشم.”