اسپانیا

زیدان: رکورد گلزنی‌مان متعلق به بازیکنان است

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان، سرمربی موفق رئال مادرید، به دنبال پیروزی 3-1 تیم خود در آنوئتا در برابر رئال سوسیداد در نشست خبری بعد بازی حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران شد.

به گزارش سایت رئال مادرید او در مصاحبه بعد بازی راجع به بازی گفت: ” برای کسب این پیروزی، توانایی های خود را نشان دادیم زیرا بازی کردن در این ورزشگاه آسان نیست. رئال سوسیداد فصل را بسیار خوب آغاز کرده بود و ما برای 90 دقیقه عالی بازی کردیم؛ به ویژه در نیمه نخست. گل های بیل و بورخا برتری را برای ما به ارمغان آوردند ولی این دستاورد حاصل تلاش گروهی بود.

باید بابت گلزنی در 73 بازی پیاپی، به بازیکنان خود تبریک بگوییم. آن ها کسانی هستند که می دوند، می جنگند و به این رکورد رسیدند. می توانیم در بازی های آینده نیز این روند را حفظ کنیم. ولی برای من، مهم ترین مسئله پیروزی است و این که چگونه به آن دست یافته ایم. ما از همان ابتدا خیلی خوب بازی کردیم.”

او همچنین راجع به گرت بیل، ستاره ولزی لوس بلانکوس صحب کرد و گفت رفته رفته به فرم سابقش بر می گردد:” او یک مسابقه عالی را پشت سر گذاشت و این فقط به خاطر گلی که به ثمر رساند، نیست. از گلزنی او خوشحالم چون به این گل نیاز داشت. پس از 70 متر دویدن و زدن ضربه ای بسیار خوب به توپ آسان نبود و من برای او خوشحال هستم.

او در بهترین فرم خود قرار ندارد ولی اندک اندک شاهد بیلِ واقعی خواهیم بود. می دانم که توانایی های او بیشتر از این هاست و ما باید در قبال او شکیبایی به خرج دهیم. او هم از گل خود خوشحال است چون فشاری را از روی دوش او برداشته است. ولی او همچنین در فاز دفاعی هم به سختی تلاش کرد.”