اروپا ایتالیا

دل پیرو: اینتر سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب می کند

فوتبال ترایب- الکس دل پیرو، اسطوره باشگاه یوونتوس و ایتالیا، معتقد است که اینتر با ادامه روند خوبش در این فصل، می تواند فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور پیدا کند.

پس از پایان هفته چهارم سری آ که همچنان با بردهای پیاپی اینتر، یوونتوس و ناپولی و درخشش لاتزیو، رم و میلان همراه است، دل پیرو در مورد لیگ صحبت کرد:” اینتر اسپالتی از نظر من تیم بهتری از اینتر مانچینی است(تیمی که صدرنشین سری آ بود اما در نهایت سهمیه نگرفت). فکر می کنم آنها در رتبه بهتری کار را تمام کنند و من قطعا آنها را در بین ۳ تیم برتر سری آ می بینم.”

ال پینتوریکو بانوی پیر راجع به درخشش مجدد دیبالا و ضربه آزادی که به ساسولو زد، گفت: ” چیز زیادی نمی توان در موردش گفت. ضربه آزاد خارق العاده ای نبود یا زاویه آنچنانی نداشت اما به حدی خوب بود که وارد دروازه شود. کونسیلی تقریبا ترسیده بود و این به شما می گوید که دیبالا در حال پیشرفت است. نه فقط برای گل هایش، بلکه برای سبک بازی اش. بازیکنان حالا از مواجهه با او می ترسند و حتی زمانی که ضربه آزادی بدست می آید، شما نمی دانید چه اتفاقی رخ می دهد. کونسیلی می توانست توپ را بگیرد اما دیر پرید ولی در هر صورت ضربه خیلی خوب نواخته شد.”