اسپانیا

عملکرد دور از انتظار لوئیس سوارز در دیدار ختافه-بارسا

فوتبال ترایب- طبق گزارش اسپورت، لوئیس سوارز،ستاره اروگوئه ای باشگاه بارسلونا، در استادیوم آلفونسو پرز بدترین بازی خود را به عنوان بازیکن بارسلونا در طول این سال ها انجام داد و به دور از سطح همیشگی خود بود. 

سوارز که در دیدار مقابل ختافه حتی بابت اعتراض به داور کارت زرد دریافت کرد عملکرد انفرادی ضعیفی چه در پاس دادن و کنترل توپ ها داشت که این حتی در صورت بازی مقابل تیم ختافه که بسته  بازی می کند قابل پذیرش نیست.

سوارز نه تنها در پاس ها و کارهای ترکیبی با موفق نبود بلکه هیچ موفقیتی در نبردهای تک به تک و انفرادی خود نداشت و توپ های زیادی رااز دست داد و کاملا مشخص است که مهاجم اروگوئه ای بارسلونا در فرم مناسب خود قرار ندارد.

سوارز در حال حاضر کند به نظر می رسد و با فاصله گرفتن از سوارز قدرتمند، سریع  و فضا سازی باعث نگرانی هواداران شده است و بارسلونا در زمانی بهترین نسخه سوارز را دراختیار ندارد که نیمار از تیم خارج شده و باید حتی بیشتر از گذشته بدرخشد.

درست است که سوارز به تازگی از آسیب دیدگی خود با ریکاوری سریع و حتی بازی های ملی بازگشته اما کیفیت فعلی سوارز با سطح شناخته شده او هم خوانی ندارد.