انگلیس

ونگر: دلیل هو شدن الکسیس سانچس را نمی دانم

فوتبال ترایب- آرسن ونگر، سرمربی کهنه کار و فرانسوی توپچی های لندن، به حمایت از الکسیس سانچس، مهاجم شیلیایی اش پرداخت.

به گزارش دیلی میل، آرسنال در هفته چهارم لیگ برتر توانست با ۳ گل بورنموث را شکست دهد تا از بحران فاصله بگیرد. در این دیدار هواداران آرسنال لکسیس سانچس را به سبب عملکرد ضعیفش هو کردند.

آرسن ونگر بعد از برد دلچسب تیمش برابر بورنموث به حمایت از سانچز پرداخت و گفت: ” نمی‌دانم چرا هواداران او را هو کردند. با این حال معتقد هستم او به‌زودی باز هم محبوب هواداران خواهد شد. فکر می‌کنم هواداران به خاطر اتفاقاتی که در تابستان و نقل و انتقالات تابستانی رخ داده است از او دلگیر باشند.

در هر صورت این مساله چندان اهمیت ندارد چون مطمئن هستم او به زودی گلزنی را شروع خواهد کرد و هواداران سانچس را دوست خواهند داشت. برای من سخت است که درباره این موضوع صحبتی کنم، چون تمرکز بازیکن روی کار حرفه‌یی خودش است. من این را می‌دانستم که او به منچسترسیتی نخواهد رفت و هیچ گاه هم به این تیم نزدیک نشد. با این حال بازی رسانه‌ها خیلی زیاد بود و به همین دلیل باعث شد که خیلی‌ها به این شایعه دامن بزنند.”

سرمربی فرانسوی آرسنال در ادامه‌ هم‌چنین ‌اضافه کرد:” الکسیس سانچس و مسوت اوزیل در سال آخر قراردادشان قرار دارند و باید راهی پیدا کرد تا قراردادشان را تمدید کرد، در غیر این صورت آن‌ها ممکن است در پایان فصل به تیم دیگری بروند. من آدمی نیستم که زیاد درباره بازیکنان و فصل نقل‌ و انتقالات صحبتی کنم. فقط دوست دارم که بازیکنان خودم را در اختیار داشته باشم.”

او در پایان صحبت‌هایش اضافه کرد: ” فوتبال همین است؛ لیورپول را دیدیم که ۵ گل از سیتی خورد. ما برابر استوک خوب بودیم ولی شکست خوردیم و همین باعث شد برابر لیورپول عصبی بازی کنیم و شکست سنگینی خوردیم. امروز شرایط تغییر کرد و تیم ما خیلی بهتر از حریف توانست فوتبال خود را به نمایش بگذارد.”