اسپانیا

محرومیتی سنگین در انتظار ستاره برزیلی رئال مادرید

فوتبال ترایب- مارسلو، مدافع چپ برزیلی و ملی‌پوش رئال مادرید که در جریان توقف خانگی تیمش مقابل لوانته از زمین بازی اخراج شد، شاید با محرومیتی چهار جلسه‌ای نیز مواجه شود.

به گزارش آس، مارسلو که در این بازی با نظر زیدان، یک خط جلوتر و در میانه میدان و خط حمله بازی می‌کرد، روز پر فروغی را پشت سر نگذاشت. خبری از حرکات انتحاری و سانترهای دیدنی او نبود و بدتر از همه، در دقیقه 89 او از زمین بازی نیز اخراج شد. درگیری او با لرما و ضربه‌ای که او به مدافع حریف وارد کرد، هم سبب اخراجش شد و هم شاید او را برای چندین بازی بعدی نیز از همراهی سفیدپوشان محروم کند.

هرناندز هرناندز، داور مسابقه پس از بازی در گزارشش درباره این صحنه نوشته که مارسلو به دلیل ضربه زدن به پشت بازیکن حریف، آن هم در حالی که توپ، از آن ها فاصله بسیار زیادی داشت، از زمین بازی اخراج شده است.

این جمله، مصداق بارز حرکت خشونت آمیز است که طبق قوانین می‌تواند محرومیتی 4 تا 12 جلسه‌ای برای بازیکن خاطی به همراه داشته باشد. البته در قوانین کمیته انضباطی، تبصره‌های متفاوتی درباره حرکات خشونت آمیز وجود دارد اما به نظر می‌رسد مارسلو حداقل دو جلسه از همراهی رئال مادرید محروم شود.