اروپا آلمان

افنبرگ: لواندوفسکی باید به بارسلونا و یا پاری سن ژرمن برود

فوتبال ترایب-اشتفان افنبرگ ، ستاره پیشین بایرن مونیخ ، معتقد است که این تیم باید روبرتو لواندوفسکی، ستاره لهستانی خود را بفروشد.

  افنبرگ که در سال 2001 با  بایرن مونیخ قهرمان اروپا شد در واکنش به مصاحبه اخیر روبرت لواندوفسکی که از عملکرد بایرن در نقل و انتقالات انتقاد کرده به این باشگاه توصیه کرده مهاجم لهستانی خود را بفروشد.

او در مصاحبه با تی آنلاین حرف های جالبی زد و گفت:” لواندوفسکی به فلسفه باشگاه حمله کرده است. هوینس بارها اعلام کرده بایرن مونیخ حاضر نیست برای بازیکنی 100 یا 150 میلیون خرج کند. لواندوفسکی همچنین به همبازیانش هم حمله کرده است. او اعتقاد دارد که آن ها برای فتح لیگ قهرمانان به اندازه کافی خوب نیستند.

من خودم چند هفته پیش گفتم که اگر بایرن حاضر به پرداخت چنین مبالغی نشود ممکن است از پاری سن ژرمن و بارسلونا عقب بیفتد اما جایگاه لواندوفسکی با من فرق دارد و به عنوان بازیکن نباید چنین حرف هایی را علنی بیان کند.

لواندوفسکی می خواهد بایرن ستاره بخرد اما آنها با 100 میلیون می توانند چند بازیکن با استعداد آلمانی بخرند. این بازیکنان بازی گروهی را بلد هستند و برای همین در رده ملی موفق می شوند. بایرن اگر این راه را ادامه دهد باید از بازیکنان بزرگ خارجی مثل لواندوفسکی فاصله بگیرد. او می تواند به پاریس و یا بارسلونا برود. این باشگاه ها کاری که او دوست دارد را انجام می دهند.”