Uncategorized

الگری: بازی مقابل بارسلونا فینال نخواهد بود

فوتبال ترایب- ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس، در مصاحبه مطبوعاتی پیش از دیدار با کیه وو شرکت کرد و به بررسی شرایط تیم یوونتوس و پاسخ به سوالات خبرنگاران پرداخت.

او ابتدا راجع ترکیب یووه در بازی فردا گفت: ” باید وضعیت بازیکنان بازگشته از مسابقات ملی و مصدومان را بسنجیم تا تصمیم بگیریم، بعد از تمرین فردا ظهر ترکیب دقیق را مشخص خواهم کرد. فردا بلیز ماتوئیدی و میرالم پیانیچ بازی را از ابتدا آغاز خواهند کرد اما من باید ارزیابی کنم که هافبکی دیگری را در کنار آنها برای بازی فردا در ترکیب قرار دهم یا نه.

سامی خدیرا و کلودیو مارکیزیو را در اختیار نخواهیم داشت، امیدوارم مارکیزیو هرچه زودتر بازگردد. کیه لینی هم فردا با ما نخواهد بود، امّا امید داریم که مقابل بارسلونا او را در اختیار داشته باشیم.همچنین بوفون فردا استراحت می کند و شزنی جای او بازی می‌کند.”

آلگری همچنین در آستانه دیدار حساس تیمش برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا که سشنبه شب در نیوکمپ برگزار خواهد شد،گفت:” فعلا بازی فردا مهم تر است، باید سه امتیاز را کسب کنیم و بعدا به بارسلونا فکر می‌کنیم. دیدار با بارسلونا فینال نخواهد بود، حتی یک بازی یک هشتم هم نیست، فقط یک بازی از مرحله گروهی است که باید بازی کنیم.

گروهی که باید ابتدا هدفمان صعود از آن باشد. وقتی به فصل اولی که پس از اتلتیکو مادرید در گروه دوم شدیم فکر می کنم و دیدیم که به فینال رسیدیم و فصل گذشته هم به عنوان تیم اول از گروه صعود کردیم و به فینال رسیدیم، پس اول یا دوم چندان فرق نمی کند.

درست است در قرعه کشی مرحله بعد به شما یک برتری می دهد، شاید تیم های دوم ضعیف تر باشند، امّا فصل قبل دیدیم که برخی تیم هایی که اول شده بودند، به مراتب ضعیف تر بودند. پس فعلاً هدف صعود خواهد بود. به نظرم 9 امتیاز برای صعود کافی خواهد بود.”